En büyük derdiniz nedir?

Benimde yalnızlık var ama bazen kabullenmek gerekir, sevmiyorlarsa yapacak bir şey yok. Böyle yaşamak zorundasın :).

Kendini değersiz görme dostum. Bende aynı hatayı yaptım. Biz yalnız kalacağız kaderimiz bu büyük ihtimal ama yine de kendini sev.
Haklısın hocam ben yalnızlığımı kabul ettim. Benim derdim iş sahibi olmam. Okuduk yüksek lisans yaptık hala bir işim yok. Devlet memurluğu istiyorum. Aile işimiz falan var ama kız arkadaşımın babası memur değilse gelmesin bile demiş.

Derdiniz nedir ne ile ilgili sorun yaşıyorsunuz anlatın dinleyelim belki çözüm buluruz.
Benim derdim:
Yanlızlık, ne bir arkadaşım ne de bir sevgilim yok daha doğrusu sosyalleşmeyi beceremiyorum şimdi sosyalleşeceğim beğenmiyecekler, 2 gün sonra umursamicaklar diye korkuyorum ve sosyalleşemiyorum. Konuşamıyorum.
Yanlış ülkede doğmak

Haklısın hocam ben yalnızlığımı kabul ettim. Benim derdim iş sahibi olmam. Okuduk yüksek lisans yaptık hala bir işim yok. Devlet memurluğu istiyorum. Aile işimiz falan var ama kız arkadaşımın babası memur değilse gelmesin bile demiş.
En azından kız arkadaşınız varmış :D. Hocam üzülmeyin bulursunuz iş hayırlısıyla. Memurluk iyidir devlet var arkanda, işe girebilirsiniz umarım.

Derdiniz nedir ne ile ilgili sorun yaşıyorsunuz anlatın dinleyelim belki çözüm buluruz.
Benim derdim:
Yanlızlık, ne bir arkadaşım ne de bir sevgilim yok daha doğrusu sosyalleşmeyi beceremiyorum şimdi sosyalleşeceğim beğenmiyecekler, 2 gün sonra umursamicaklar diye korkuyorum ve sosyalleşemiyorum. Konuşamıyorum.
YKS derdi var bende. 11.sınıfım ailem baya baskılı dershaneye yolladıkları için.

Benim de yanlızlık. Çok yakın olduğum 2 arkadaşım var ama onun dışında kimse yok. Mesela sevgilimle çok iyiydi aramız o bile bir sebep sunmadan soğudum dedi ve bıraktı beni. Daha sonra konuştuk ve hiç sosyal değilsin, insanlarla iletişim kurmuyorsun, eğlenceli değilsin benimde içimi karartıyorsun böyle ömür geçmez dedi bana 🤕👍.

Yeni konular

Geri
Yukarı