En büyük derdiniz nedir?

Alican_123

Hectopat
Daha fazla  
Derdiniz nedir ne ile ilgili sorun yaşıyorsunuz anlatın dinleyelim belki çözüm buluruz.
Benim derdim:
Yanlızlık, ne bir arkadaşım ne de bir sevgilim yok daha doğrusu sosyalleşmeyi beceremiyorum şimdi sosyalleşeceğim beğenmiyecekler, 2 gün sonra umursamicaklar diye korkuyorum ve sosyalleşemiyorum. Konuşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de yalnızlık, yaşıtlarım kızlarla gezerken çok koyuyor kendimi bu halde görmek.
Ama bu yıl liseye geçeceğim ölümüne oynayacağım yalnız olmamak için, umarım her şey yolunda gider.

Okula erken gitmeye çalış sıran belli olsun. Kızlara bence bakma veya uğraşma aşırı şekilde ergenlik var ve iftira bile atma ihtimalleri var lisedede ilk sene kimseye güvenme ama direk muhabbete gir ilk günden belli olsun yanındakiler ama dedigim gibi çok güvenme.

Derdiniz nedir ne ile ilgili sorun yaşıyorsunuz anlatın dinleyelim belki çözüm buluruz.
Benim derdim:
Yanlızlık, ne bir arkadaşım ne de bir sevgilim yok daha doğrusu sosyalleşmeyi beceremiyorum şimdi sosyalleşeceğim beğenmiyecekler, 2 gün sonra umursamicaklar diye korkuyorum ve sosyalleşemiyorum. Konuşamıyorum.
Klimam eski evimde kaldı. Adana da yaşıyorum ve hava aşırı sıcak. 1 haftadır salonda uyuyorum.

Benim derdim:

Eğitim kötülüğü.

Arkadaşımın teki tacizi geçin tecavüz eder gibi peşpeşe arayıp benim onunla oyun oynamamı, oynamazsam tüm sırlarımı ailem de dahil herkese yayacağını söylüyor. Ben de onun sırlarını biliyorum ama öyle bir şey yapmak istemiyorum, sonuç olarak zorla oyun oynuyorum manyağın tekiyle.

Para dışında pek de dünyevi arzum yok açıkçası, para için neredeyse her şeyi yapabilirim, diğer sevgili, sevgi vesaire bir ilgim yok, ailemi de seviyorum o yüzden benim için para para para.

Geri
Yukarı