En büyük pişmanlığınız nedir?

10. nesil basbaya pişmanlıktır dostum. Onun yerine Air 5 m1+ 2. nesil kalem veya 2018 iPad Pro 120Hz + 2. nesil kalem alabilirdin doğrusu. Ekran mı işlemci mi daha iyi diyerek ikisi arasında tercih edebilirdin. Ama bu kötü oldu.

Hocam arada 3200 TL fark vardı nasıl alabilirim şu an daha fazla hatta.

İnsan ilişkileri dışında en büyük pişmanlığınız; keşke şunu yapsaymışım, keşke bunu yapmasaymışım dediğiniz ne var?
Benim en büyük pişmanlığım, imkanım varken daha iyi bir eğitim kariyerini inşa etmemiş olmam. Hayatımın sonuna kadar hep içimde kalacak.

Çok fazla kez pişman oldum. Hatırlamıyorum en büyüğünü fakat sanırsam disiplin anılarım çok fena benim. 4-5 kez falan disiplinlik olmuştum. 2'sinde uzaklaştırma alıp diğerlerinden yırtmıştım. 10 sınıfa geçtim.

Diploma veren kodlama vs. Kurslar üniversite alternatifi son çareniz olabilir bence. Hem kaygı da azalır.

Hocam geçte olsa aklım başıma geldi. Komple oyunları, sosyal medyaları, boşa zamanımı harcayan her şeyi hayatımdan çıkardım. Hatta Technopat forumu bile hayatımdan çıkarmayı düşünüyorum.
Zamanın ne kadar hızlı geçip gidebilen birşey olduğunun ve bunun asla geri gelmeyeceğinin artık daha büyük bir ciddiyetle farkındayım.
Şu an Udemy üzerinden yazılım kursları alıyorum, yabancı dil öğreniyorum ama keşke daha önce başlasaydım.

Son düzenleme:
Hocam geçte olsa aklım başıma geldi. Komple oyunları, sosyal medyaları, boşa zamanımı harcayan her şeyi hayatımdan çıkardım.
Şu an udemy üzerinden yazılım kursları alıyorum, yabancı dil öğreniyorum ama keşke daha önce başlasaydım.
Youtube ile ilgin varsa ve ingilizce biliyorsan temelinle youtube'da başlayarak ingilizce dolar kazanabilirsin.

Geri
Yukarı