En büyük derdiniz nedir?

Değerini biliyorum zaten, en büyük derdim telefon görüşmesi yapmak. Kadı kızındaki kusur işte. :D Bir de ihracat kısmı daha ağırlıklı olduğu için yurt dışına iş için sık sık gidiyorum, ek dert olarak gittiğimde çok fazla etrafı gezmek için vaktim kalmamasını da yazabilirim. :D
Yer değişebiliriz hocam :D

Acil olarak 10 milyon tl lazım ama bulamıyorum. 😔😌
Banada 30 milyon tl lazım hocam. 1.5 m dolar toplasam tamamdır :)

Yer değişebiliriz hocam :D
Ben memnunum halimden. :D Gerçekten hem maddi hem manevi anlamda hayatımdan çok memnun ve mutluyum. Benim gibi şanslı doğmak bu coğrafyada çok az kişiye nasip oluyor. Şirkete bile haftada 2-3 defa gitme lüksüm var, toplantı ve yurt dışı görüşmeleri hariç geri kalan işlerimi evden telefonla halledebilme lüksüm de var.

Derdiniz nedir ne ile ilgili sorun yaşıyorsunuz anlatın dinleyelim belki çözüm buluruz.
Benim derdim:
Yanlızlık, ne bir arkadaşım ne de bir sevgilim yok daha doğrusu sosyalleşmeyi beceremiyorum şimdi sosyalleşeceğim beğenmiyecekler, 2 gün sonra umursamicaklar diye korkuyorum ve sosyalleşemiyorum. Konuşamıyorum.

Erkeksin önüne çıkan yaşıtın rastgele ilk en az 15 erkeğe haftaya halı saha yapıyoruz gelicen mi diyip no'sunu al. Halısahada bir şeyler olur zaten.

Geri
Yukarı