En çok boy uzatan spor dalı hangisi?

Düşünce meselesi değil hocam bu. Doğru cevabı arıyorsanız; hayır, spor normalde olacağınızdan daha uzun boylu olmanızı sağlamaz. Ama sadece sizi tatmin edecek bir cevap arıyorsanız boşa konuşuyoruz zaten.

Evet kimseden beklediğim cevabı almadım ve çoğu ilişkinin boy etkeninden olduğu bu dünya da söyledikleriniz kırıcıydı içimdeki tüm çalışma azmi gitti ama ben yine de deneyeceğim hiç yoktan denemedim diye pişman olmam en kötü fit bir vucudum olur ve kalp sağlığım iyi olur.

Evet kimseden beklediğim cevabı almadım ve çoğu ilişkinin boy etkeninden olduğu bu dünya da söyledikleriniz kırıcıydı içimdeki tüm çalışma azmi gitti ama ben yine de deneyeceğim hiç yoktan denemedim diye pişman olmam en kötü fit bir vucudum olur ve kalp sağlığım iyi olur.
Beklediğin cevabı al diye yalan mı söyleyelim?

1633028408136.png

Herhangi bir spor boyunuzu uzatmayacağı gibi kısaltmaz da. Boy genetiktir. Sadece iyi bir beslenmeyle ve sporla genetiğinin izin verdiği maksimum boyuta daha yakın olabilirsin.

Basketbol oynayın. Sağlığınız açısından etkilidir. Ayrıca ne bu boy takıntısı kardeşim görende sancak 165 170 falansın. Ne güzel 180'lik boyun var.

Geri
Yukarı