En çok korktuğunuz an

Hocam çok büyük kaza yaptığımızda hepimiz arabadan çıkmıştık ve annem sağ tarafta sıkıştı için çıkamıyordu. Tam indiğimiz an araba yanınca hayatımın en korku dolu anı bu oldu. Babamın annemi kurtarması 10-15 saniye sürmesine rağmen bana 1 saat gibi gelmişti.

Son düzenleme:
Hğıocam çok büyük kaza yaptığımızda hepimiz arabadan çıkmıştık ve annem sağ tarafta sıkıştı için çıkamıyordu. Tam indiğimiz an araba yanınca hayatımın en korku dolu anı bu oldu. Babamın annemi kurtarması 10-15 saniye sürmesine rağmen bana 1 saat gibi gelmişti.

Ben de geçen ay babamın arabası olan S60'ı kullanırken geri vitesteyken aniden gaza fazla bastım az daha duvara çarpıyordum ki frene basıp son anda kurtardım. O an hem binlerce lira borçla aldığımız arabaya zarar vermek hem babamın bana bir daha arabayı vermeyeceği hem de sağlam bir dayak yiyebileceğim aklıma gelince kısa süreli kalbim çıkacak gibi olmuştu.

Bugün böyle bir anım oldu. Bisiklet ile karşıdan karşıya geçerken kocaman kamyon yolu kapatmıştı ben de ona güvenerek rahatça karşıdan karşıya geçerken tam bisikletin kafasını çıkarttığım anda bir araba çok hızlı bir şekilde geldi az daha çarpıyordu.

En çok korktuğum yok fakat sakin bir haldeyken ani ve yüksek bir ses gelirse sıçrıyorum. Araba içindeyken yaşanan atraksiyonlarda da korkmuyorum değil. Acemi sürücülerin otobanda dengesiz sürmesi, ani frenler vesaire korkutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı