En çok korktuğunuz an

Yaklaşık beş sene önce Minecraft Premium hesabı dileniyordum. Birisi bir linke tıklayıp kayıt olmamı istedi. İnandım bende. Jumpscare çıktı. Işık hızında bilgisayarı kapadım. Salona gidip üstüme bir yorgan örtüp televizyon seyrettim. Böylece oyunlara para vermenin daha güvenilir olduğunu anladım. Bir daha hiç böyle bir şey yapmadım😆
Evet vardı öyle bir site. Hatta Jeff the Killer çıkmıştı herkes troll için atıyordu.

Asansör kontrolü vardı. Asansörün kapısı kapanmadan asansör kayıt almıyordu. Bende içine bindim. Asansör zaten bayağı eski. Kata geldim tam o sırada yukarıdaki kontaktörlerden birisi içeride kalmış ve o sırada kapı falan açıkken asansör aşağı yüksek bir hızla kaymaya başladı. Yüksek sesle bağırdım ve sonra hemen düzelttiler. Ortalama 4-5 saniyede 3 kat indi.

1. pazar yerindeyken önümden geçen 10 kişi yüzünden annemi kaybetmiştim ama nasıl korkmuştum anlatamam (3-4 yaşındaydım)
2. ise abim yüzünden dabbe 4 cin çarpması izledim 1 ay boyunca gece zar zor uyudum(8 yaşımda olması gerek) ama nasıl dua okuyorum Ayet-el Kürsi'den Nas suresine kadar ne dua biliyorsam okuyordum, o filmi izlediğim andan nefret ederim hala korku temalı ne oyun ne film izleyebiliyorum teşekkürler abi :).

images.jpeg.jpg
Hangi kabilenin primatlarıyla eşleşeceğim acaba bu sefer diye geriliyorum bu ekranda.

Evet vardı öyle bir site. Hatta Jeff the Killer çıkmıştı herkes troll için atıyordu.
agor.io diye bir site vardı, agar.io adlı oyun sitesinin linkini bir adamın canlı yayınında istemiştim. Sohbetten biri linki attı, anında kapattım siteyi. Ama "alert" çıktı ve ona da evet demek gerekti. Onu da kapatıp bilgisayarı kapattım. Annem ve babamın yanına gidip sesimi çıkartmadan televizyon izledim. Korkmuştum ama dışa vurmamıştım. Soğukkanlıydım. Çığlık bile atmadım, ben bile şaşırırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
PS1 deki bu hata yüzünden PS1'den soğudum. Hatta bu şey Allah'tan sonra en çok korktuğum şey olabilir. Bunun olacağını bildiğim zaman pek korkmuyorum da ummadığım bir zaman çıkınca baya korkutuyor. Denerseniz olacaklardan sorumlu değilim.

2-3 yıl önce bilgisayarın içini açmıştım bir şeyler yapmıştım sonra bilgisayarı açtıktan 5 saniye sonra duman çıkmıştı bende hemen fişi çekip kasayı eski haline getirmiştim ve açılmıştı parçalar zarar gördü diye korkmuştum ama sorunsuz bir şekilde çalışmıştı :)

2-3 sene önce yanlış overclock sonrasında eski sistemim açılmıyordu. Anakartı yaktım sanmıştım ama BIOS sıfırlayınca geçmişti.

Diskimin yanlis partitionunu silmemden kaynakli, Pop!_OS'un bootloader'inin gitmesi, sonra sadece Fedora'ya gectim simdi de FreeBSD.

Yeni konular

Geri
Yukarı