Hayatınızda en çok korktuğunuz an?

Dedemgilin evinde büyük bir çatı katı var, burada amcam kendisine mekan yapmıştı, küçücük bir yer.
Bilgisayar, koltuk, koltuğun arkasında'da eski bir çek yat koltuk, amcam ve ben film izlerken uyumuşuz, daha sonra ben uyandım saat 5 gibi felan, film bitmiş tabi, bir de her taraf karanlık.

Balkondan bir ses geldi, tak diye, sonra bilgisayarı kapattım, win Xp kapanış sesini bilirsiniz, tam o kapanırken merdivenlere doğru koşmayı planladım, koşarken bir yandan win kapanış sesi bir yandan'da o tak sesi gelince, "Amcaaaa" diye bağırarak yanına gittim, neyseki uyandı.

Şunun yanında "1" görmek;

Ekran Görüntüsü (273).png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu gelmişti telefonda. Ne oluyor la demiştim.

1 yıl geçmiş ama anlatmasam olmaz :)

5-6 yaşındaydım, abim bilgisayarda jeff the Killer jumpscare linki yapıştırmış, kulaklık takılı son seste, abim ışığı ve kapıyı kapatacağım çok güzel ve çok beğeneceğin renkler bu sitede demişti, sonra odada tek ışık kapalı ve kapı kapalı kulaklık takılı bir şekilde enter tuşuna bastım, o an jumpscare çıktığı anda ve o çığlık sesinde aşırı korkmuştum hayatımda en korktuğum andı, o kadar korktum ki monitöre yumruk attım ama eskiden monitörler çok dayanıklıydı, 1 hafta etkisinden geçememiştim her zaman titriyordum, sonra yavaş yavaş geçti hatta rüyalarımda bile her zaman jumpscare çıkıyordu.

Geri
Yukarı