En Çok P2W Olduğunu Düşündüğünüz Oyunlar

Asphalt 8 ve Asphalt 9 (Asphalt 8 P2W bir oyun değildi Mart 2020'de gelen güncelleme ile araçlara aşırı derecede büyük bir zam yapıldı önceden 300.000 oyun parası olan A sınıfı bir araba 1.000.000 oyun parası oldu ve Asphalt 9, Asphalt 8 gibi eğlenceli değil)

Asphalt 8 ve Asphalt 9 (Asphalt 8 P2W bir oyun değildi mart 2020'de gelen güncelleme ile araçlara aşırı derecede büyük bir zam yapıldı önceden 300.000 oyun parası olan a sınıfı bir araba 1.000.000 oyun parası oldu ve Asphalt 9, Asphalt 8 gibi eğlenceli değil)

Hileli yükle kardeşim.

Hileli yükle kardeşim.
Hocam online girdiğim için sıkıntı oluyor. Asphalt 8 ne kadar P2W olduysa Asphalt 9'da öyle oldu. Asphalt 9'da sürekli ve sürekli olarak efsane kart satın almamızı istiyor belli bir yerden sonra. O efsane kartlardan sezon kilidi açmak için istenilen arabanın parçasının çıkacağının garantisi de yok yani bildiğiniz uçsuz bucaksız bir kumar. Asphalt 8'e tekrar başlamıştım 5.sezon kilidini açtığımda bıraktım oyun aşırı derecede P2W olmuş. Önceden 400.000 oyun parasına S sınıfı bir araba alınırken A sınıfı bir araba 1.000.000'dan aşağı değil.

Madem para yatırıyoruz wolfteama 1 TL yatırıp zamanında 3 aylık takla çıkarmıştım.
Ben 5 liraya hesap dizmiştim. Legend falan vardı. 😄 Taklam ve karakterlerim vardı, hepsi iyiydi.

Geri
Yukarı