En çok sinirlendiğiniz oyunlar nedir?

Hotline Miami. Oyunun konsepti olmasına rağmen zırt pırt ölüp durmak gına getirdi. Anında alt+F4 atıp oyunu sildim. Şimdi Black Mesa oynuyorum, kafam rahat.

Çocukken o kadar oynamıza rağmen hiç hikaye modunu oynamadım;
Senin için spoiler içerebilir ama izlemek istersen güzel belgesel;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

League of Legends. Aslında çok var ama en barizi bu. Toksik ve bebe kitlesi bir yana, zamanında yaşadığım olay yüzünden de bıraktığım oyun. 2010 yılıydı sanırım keşfettiğimde. Aktif olarak 3 yıl oynadım. Sonrasında arkadaşlar yeni keşfedinde onlar da başladı birlikte oynadık. Takım kuralım dereceli atalım derdine düştüler. Ben genelde destek oynardım. Bir gün internet kafeye gittik. Dereceli maça girdik. Soraka aldım. (mana basabildiği dönemlerden bahsediyorum) Evet arkadaşlar o vakte kadar yaklaşık 3-4 yıl boyunca hiç ilk ölmeyen ben, o maçta totem atmaya gittiğim zaman ilk öldüm. O an bir soğudum oyundan... Zaten maç da iyice bozduydu. Direkt 20'de teslim oylaması açtık. Çok kötüydü. O maçtan sonra oyun asla eski zevki vermedi. 1-2 yıl da düzensiz aralıklarla takıldım ve sonra temelli bıraktım.

Geri
Yukarı