En "cringe" olduğunuz şey nedir?

Aşırı fanatiklik özellikle e-spor tarafında yapılmasınnı çok sevmiyorum bir takımın kötü oynamasını kabullenemiyolar.

Instagram'da biyografisine asma kilit emojisi koyanlar.
Tiktok kullananlar.
Öne çıkarılanlar kısmına racon müziği ve epilepsi tetikleyen efekt ile kendi fotoğrafını koyanlar.
Kültürlü gözükmek için yaşadığı yeri yanlış söyleyenler.
Bilmediği konu hakkında 20 yıllık tecrübesi varmış gibi konuşanlar.
Technopat'da açılan bir konuya konu haricinde her cevabı yazanlar ve arkadaşıyla sohbet edenler.
"Kız beni seviyor mu ?" konusu açanlar.
Technopat'da yer kısmına beğeni sayısını ve alakasız şeyler yazanlar.
Trend olmuş bir videonun altına 50 yıllık esprileri beğeni toplamak için yazanlar. (Bu espriler özellikle komik değildir.)
TurboX ve C4 şakaları. (İlkten güzeldi ama tadında bırakmak lazım.)
Yemek konusuna darboğaz şakası yapanlar.
Process Monitor raporu atan konu sahibine "Oyun orijinal mi ?" diye soranlar ve ortadan kaybolanlar.
Küfür etmeden cümle kuramayanlar. (Özellikle kızlar küfür ederek konuşunca direkt olarak muhabbeti kesiyorum.)
2-3 yıl önceki konularım. (Onlar tamamen farklı bir kişiye aittir 2-3 yıl öncesinde ki mesajlarımla tanınmak istemiyorum 🥺)
"Devamke" gibi kelimeleri kullananlar.
Sigara ve bira hikayesi atanlar.
Technopat Sosyal içerisinde kralcılık oynayanlar.
Whatsapp durumuna özlü söz yazanlar.
XSX önerenlere "Siz gamepass diye ağlayın yazanlar ve tüm oyunlar zaten PC'ye çıkıyor yazanlar. (Çok tehlikeliler bulaşmayın.) Ne demek istediğimi anladınız siz.
Sevgilisinden ayrılıp hikayeden sevgilisine gönderme yapanlar. (Ayrılırken bana mı sordunuz 😒)
Bunlar başlı başına görünce utandığım şeyler. Dahası var ama aklıma gelmedi.

Son düzenleme:
Kardeşim bence diyeceksin olay bitecek hala uğraştırıyorsun.
En iyi şu, en iyisi bu net denilen neredeyse her tartışma (istisnalar kaideyi bozmaz)
Instagram'da biyografisine asma kilit emojisi koyanlar.
TikTok kullananlar.
Öne çıkarılanlar kısmına racon müziği ve epilepsi tetikleyen efekt ile kendi fotoğrafını koyanlar.
Kültürlü gözükmek için yaşadığı yeri yanlış söyleyenler.
Bilmediği konu hakkında 20 yıllık tecrübesi varmış gibi konuşanlar.
Technopat'da açılan bir konuya konu haricinde her cevabı yazanlar ve arkadaşıyla sohbet edenler.
Technopat'da yer kısmına beğeni sayısını yazanlar.
Trend olmuş bir videonun altına 50 yıllık esprileri beğeni toplamak için yazanlar. (bu espriler özellikle komik değildir.)
Turbox şakaları.
Yemek konusuna darboğaz şakası yapanlar.
Process Monitor raporu atan konu sahibine "oyun orijinal mi?" diye soranlar ve ortadan kaybolanlar.
Küfür etmeden cümle kuramayanlar. (özellikle kızlar küfür ederek konuşunca direkt olarak muhabbeti kesiyorum.)
2-3 yıl önceki konularım. (onlar tamamen farklı bir kişiye aittir 2-3 yıl öncesinde ki mesajlarımla tanınmak istemiyorum 🥺)
"Devamke" gibi kelimeleri kullananlar.
Sigara ve bira hikayesi atanlar.
Technopat Sosyal içerisinde kralcılık oynayanlar.
WhatsApp durumuna özlü söz yazanlar.
Xsx önerenlere "siz Game Pass diye ağlayın yazanlar ve tüm oyunlar zaten PC'ye çıkıyor yazanlar. (çok tehlikeliler bulaşmayın.) Ne demek istediğimi anladınız siz.
Sevgilisinden ayrılıp hikayeden sevgilisine gönderme yapanlar. (ayrılırken bana mı sordunuz 😒)
Bunlar başlı başına görünce utandığım şeyler. Dahası var ama aklıma gelmedi.

Ow. Sayfayı biraz büyüteyim en iyisi :D

Ha şey de var goril meme i ve türevlerini atıp komik olmayan kişiye komik olmayan cevap verenler profil fotosuna Barış Özcan'ın şu kulaklıklı popüler fotosunu koyup kendini komik sananlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı