En Fazla 1750 TL'ye Oyun Bilgisayarı

RadameL

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba,
Başlıkta belirttiğim gibi, en fazla 1750 TL'ye bir bilgisayar toplamak istiyorum. Aklımda şöyle bir sistem var;
fppww.png

Size de sormak istedim. Çünkü burada bilen bir sürü kişi var.

Yani sadete gelirsek, bu iyi mi ? Ne eklemeliyim, ne çıkarmalıyım ? Ya da siz kendiniz yeni bir sistem önerirseniz sevinirim.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir sistem. Ömerin de dediği gibi o sisteme M5A97 R2.0 iyi gider. Keşke bir de 120 GB SSD alsaydın.

Yok evet, ancak Nova'dan değil de Vatan'dan almanı tavsiye ederim. Hatta bütün parçaları Vatan'dan indirim günlerinde al. Vatanın %25 indirim günleri Nova'dan daha ucuz oluyor.

Evet o anakart. GTX 580 almak gibi bir hata yapma. Eski nesil. HD 7870 bulabiliyorken bul. Bilgisayarını Nova Bilgisayar'dan al, anakartı Vatan'dan al.

Vatandan alacağım da, parça bulunmuyor bazen. Yani Sapphire 7870 yok mesela Antalya şubesinde. O yüzden 7850 almak zorunda kalabilirim.Yada GTX560. Ama 7870 GTX580'le neredeyse eşit.

VATAN COMPUTER - ASUS - M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart - Anakart

Siz bu ana kartı diyorsunuz galiba ?

Şubede bulunması zorunlu değil. İstersen sana kargoyla getiriyorlar ve montajı yapıyorlar.

- - - Güncellendi - - -

GTX 580 çok ısınıyor.

Isınıyor mu bilmiyorum ama yeni nesil varken eskiye bakılmamalı bile.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı