En fazla 1800 TL monitör önerisi

Bütçe
1800

Bu monitör vardı 2K'dı sadece değişmiş olabilir ama çok uygundu stokta varsa 2K ya alın derim.
Fiyatı yüksek olmasının dışında 27" masamın dolup taşmasına sebep oluyor ayrıca mesafem pek uzak olamayabiliyor. Anlayacağınız özellikle 1080P için pek uygun değil bana.

Monitördeki 240Hz benim için gereksiz.
Kesin olmamakla beraber malzemesinin de kalitesiz olduğunu okumuştum.

Özellik olarak çok detaylı incelemesem de monitöre verilen puan yüksek.

Bütçem yetmeyeceğinden pek de inceleyeceğimi sanmıyorum ancak öneri için teşekkür ederim.

Buyurun. Sizi tatmin eder mi bilmiyorum indirimin oranı, ama bu fiyata oldukça iyi.

Özelliklerini az çok biliyorsunuz ama bilmiyorsanız anlatırım uzun uzun.

Buyurun. Sizi tatmin eder mi bilmiyorum indirimin oranı, ama bu fiyata oldukça iyi.

Özelliklerini az çok biliyorsunuz ama bilmiyorsanız anlatırım uzun uzun.
Evet hocam bu fiyatı gördüm. Trendyol taksit için üzerine çok koyduğu ve Hepsiburada bugün kargo hizmeti sunduğu için https://www.hepsiburada.com/aoc-24g...-freesync-full-hd-ips-monitor-pm-HB00000NORXJ buradan alacağım gibi duruyor. Diğer attığım monitörleri taksitle alınca yine hemen hemen aynı paraya gelecekler. Bu sebeple Hepsiburada üzerinden birkaç seçenek buldum.

1- https://www.hepsiburada.com/msi-opt...ng-monitor-p-HBV0000128ZAN?magaza=Hepsiburada

Bu ürünü değerlendirebilir misiniz? Fiyat olarak daha uygun ancak özellikleri nasıldır bilemiyorum.

2- ASUS 23,8" VG249Q TUF GAMING 1Ms 144Hz Full HD IPS FreeSync Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

3- Asus TUF Gaming VG249Q1R 23.8" 1ms 165Hz FreeSync Premium IPS Full HD Gaming Monitör - incehesap.com

Birazdan seçimimi yapıp sipariş edeceğim gibi gözüküyor. 2 ve 3 numaralı monitörlerde sorun yaşamayacaksam o kadar yüksek bütçeye çıkmak istemiyorum.

Evet hocam bu fiyatı gördüm. Trendyol taksit için üzerine çok koyduğu ve Hepsiburada bugün kargo hizmeti sunduğu için https://www.hepsiburada.com/aoc-24g...-freesync-full-hd-ips-monitor-pm-HB00000NORXJ buradan alacağım gibi duruyor. Diğer attığım monitörleri taksitle alınca yine hemen hemen aynı paraya gelecekler. Bu sebeple Hepsiburada üzerinden birkaç seçenek buldum.

1- https://www.hepsiburada.com/msi-opt...ng-monitor-p-HBV0000128ZAN?magaza=Hepsiburada

Bu ürünü değerlendirebilir misiniz? Fiyat olarak daha uygun ancak özellikleri nasıldır bilemiyorum.

2- ASUS 23,8" VG249Q TUF GAMING 1Ms 144Hz Full HD IPS FreeSync Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

3- Asus TUF Gaming VG249Q1R 23.8" 1ms 165Hz FreeSync Premium IPS Full HD Gaming Monitör - incehesap.com

Birazdan seçimimi yapıp sipariş edeceğim gibi gözüküyor. 2 ve 3 numaralı monitörlerde sorun yaşamayacaksam o kadar yüksek bütçeye çıkmak istemiyorum.

Hocam bir yandan kendime monitör bakarken sizi de takip ediyorum. Ne yaptınız karar verdiniz mi? Her ne kadar sizin kadar yükseğe çıkamasam da bütçe olarak, sizin de seçiminizi merak ediyorum.

Hocam bir yandan kendime monitör bakarken sizi de takip ediyorum. Ne yaptınız karar verdiniz mi? Her ne kadar sizin kadar yükseğe çıkamasam da bütçe olarak, sizin de seçiminizi merak ediyorum.
Hocam bu aralar ben de biraz masraf yaptım, sıkışığım. 1420 liralık bir iade söz konusu, üzerine çok fazla çıkmak da istemiyorum açıkçası. Bu durumda 24G2U için babamdan biraz destek alamazsam az önce attığım monitörlerden birini seçeceğim.

Merhaba ben bugün Philips 242E1GAJ/01 modelini sipariş ettim. Ekran kartım 1660 Super ve oyun olarak LoL ve CS:GO oynuyorum. Elektronik devre tasarım programlarını ve birkaç IDE kullanıyorum. Ghosting konusunda sorunlu olarak değerlendirilmiş ürün. Çok rahatsız edici bir durumda mı acaba? Hala siparişi iptal etme durumum var. Etmeli miyim?

Bana sorarsanız iptal edin derim @kino hocama sorarsanız etmeyin der. Böyle dememe rağmen fiyatına göre hala iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum, bence bir şans verebilirsiniz lakin şimdiki indirimleri bir daha bulur musunuz orası meçhul.

Geri
Yukarı