En fazla 45.000 TL HP Victus önerisi

Bütçe
45.000
Oyundan oyuna göre degisir ama haklisiniz hocam sadece alternatif olsun diye atmistim.

Piyasadaki en ucuz 4070 alinabilir gibi tam bilmiyorum ama bu modeli. @Artoria Pendragon hocam bu model nasildir sizce.
İşlemcisi limitli ve paneli kötü, 4070 ile 4060 arasındaki fark da az olduğu için pek mantıklı olan bir model değil.

Forumda HP basliklarina Acer Nitro, Nitro basliklarina Victus oneriliyor. Sponsorluğunuz ya da yemininiz mi var :)

En kötü model olarak geçiyor Nitro. Tasariminin berbatligindan arizalarina kadar birçok şeyini okudum. Gereksiz RGB kullanımi ve ekranın ķötü oldugunu biliyorum.

Donanım kısmında zayıfım, saygılar.

Forumda HP basliklarina Acer Nitro, Nitro basliklarina Victus oneriliyor. Sponsorluğunuz ya da yemininiz mi var :)

En kötü model olarak geçiyor Nitro. Tasariminin berbatligindan arizalarina kadar birçok şeyini okudum. Gereksiz RGB kullanımi ve ekranın ķötü oldugunu biliyorum.

Donanım kısmında zayıfım, saygılar.
Evet sponsorluğumuz var, işsiz gibi gelip forumlarda öneriyoruz hatta sırf bu sebeple. Kime göre neye göre hangi versiyonu en kötü olarak geçiyor? Eski kasaları okuyup okuyup gelmişsiniz muhtemelen.

En kötü model olarak geçiyor Nitro.
Nerede?

Tasarım berbatlığı kullanıcıdan kullanıcıya değişir biri berbat dedi diye berbat mı oluyor? Üstelik cihazın resmi var sanki göremiyormuş gibi. Tasarım neresi berbat normal cihaz? RGB kullanımını da kapatabiliyosun. Ekran kötü demişsin 165 hz 3 ms 100 srgb ekran var neresi kötü? Donanım kötü diyorsun işlemcinin rekoru Nitro'da?

Adamdan model onerisi istiyosun onerince laf yapiyosun zekana hayran.

Efendim konu başlığını okuyunuz, sonradan da yazdığım şeylerin kişisel tecrübelerden dolayı yazılmış yazıları okuyup aktardığımı anlayınız. Öncelik Victus modeli önerisi istemiştim, sağ olsunlar forumda Victus harici her model atılmış ilgisiz konulara.

Tasarımı bence iğrenç, ekran öncelik demiştim. RGB kapatılabildiğini biliyorum ancak donanımda yeri olmamasını istiyorum (biraz imkansız).Hz olayını başınıza çalabilirsiniz çünkü ana amacım modelleme ve DAW kullanımı olacak yazdım, oyun değil.

Teşekkürler, saygılar.

Edit:Ha,yinede başka kıyaslanabilir bir seçenek önüme çıkmadıkça alma payım Nitro 51 / 49 Victus olacak.Model için teşekkürler.

Son düzenleme:
Tasarımı bence iğrenç, ekran öncelik demiştim. RGB kapatılabildiğini biliyorum ancak donanımda yeri olmamasını istiyorum (biraz imkansız).Hz olayını başınıza çalabilirsiniz çünkü ana amacım modelleme ve DAW kullanımı olacak yazdım, oyun değil.

Teşekkürler, saygılar.
Alma dostum o zaman, üstte HP onerilmis git al onu ne yaparsan yap. Millete gelmis sponsorlu falan deme ne haddine senin?

Sponsorluk sizin için kötü bir tercih midir efendim?

Markalar rekabeti lehine çekmek için bu stratejik hamleleri yapamazlar mı, fazla bir şey mi? Bakınız, alacağım laptopun tercihini bile forumlarda yazılan yazılara göre değiştiriyorum. Eğer ki haksız bir rekabet ortamında bir laptop önerildi ise, ve aldığımda beğenmeyeceğim bir sonuç çıkarsa benden başka kim zarara girecek?

Teşekkürler, saygılar.

Alma dostum o zaman, üstte HP onerilmis git al onu ne yaparsan yap. Millete gelmis sponsorlu falan deme ne haddine senin?

Sponsorluk sizin için kötü bir tercih midir efendim?

Markalar rekabeti lehine çekmek için bu stratejik hamleleri yapamazlar mı, fazla bir şey mi?

Teşekkürler, saygılar.
Gidip türkolara yapmazlar bunu, merak etme.

Bakınız, alacağım laptopun tercihini bile forumlarda yazılan yazılara göre değiştiriyorum. Eğer ki haksız bir rekabet ortamında bir laptop önerildi ise, ve aldığımda beğenmeyeceğim bir sonuç çıkarsa benden başka kim zarara girecek?

Teşekkürler, saygılar.
Dostum HP'nin alinabilir bir ozelligi yok yok. Kasasi dandik, panel dandik, sogutma dandik, islemci tam performans veremiyor. İstersen al bizi etkilemiyor. Seni dusunenleri "sponsor almis, fanboy" olarak goruyorsun.

Ayrica sorun cikarsa iade edebiliyorsun internetten alirsan.

Geri
Yukarı