En güçlü anime karakteri

Çok var ama aklıma ilk gelen lelouch VI britannia.
En güçlü değil aday bile olamaz.

Minato ya da rikoudo sennin de jutsuları cok guclu son gokuyu fark ettirmeden genjutsu altına alsa ya da jikukan ninjutsusuyla ışınlansa veya izanamı yapıp kontrol altına alsa hiçbir şey yapamaz.
Anladığım kadarıyla dragon ball izlememişsin ve iyi bir anime izleyicisi de değilsin Goku dediğin adam ışık hızının yarısı hızında hareket edebilen bir karakter öyle bir kapışma söz konusu dahi olamaz bütün naruto evrenini dragon ball z nin 100. bölümlerindeki goku dümdüz eder ortada pek bir dövüşte olmaz çünkü Goku zaten direkt senin bahsettiğin adamları yaşadığı gezenle beraber diret patlatabilir zaten bu konu oldukça saçma yani en güçlü arıyorsak gidip direkt olarak anime evrenlerindeki tanrılara bakmamız yeterli ama onları karşılaştırmak sama olacağından dolayı onun yerine ana tanrı olmayan karakterleri karşılaştırmak daha mantıklı evrenleri karşılaştıracak olursak dragon ball'u geçebilecek bir evren yok çünkü dragon ball'da her şeyi kralı olarak zeno var ve onun altında tanrılar ve melekler var bu adamları Dragon Ball Super'de figüran tanrılar var bu kadar çok güçlü adam var bu evrende yazdığınız şeyler çok saçma saitama bence falan yazıyorsunuz başka biriniz saitama'yı genjutsuya alıyor çok komik bir durumdasınız böyle şeyler hakkında konuşabilmek için en azından bir 5000 bölüm anime izlemeniz veya manga okumanız gerekiyor anime evrenleri ve güç seviyeleri hakkında bilginiz olmadan yorum yapmamalısınız.

Saitama liste de yükseklerdedir ancak 1. değil.
Saitama ilk 10'a bile giremez.

Son düzenleme:
Sen kendi hayal dünyandan çık bence.

Neden kanka?

En güçlü olsun diye sırf eğlencesine yaratılan karaktere de en güçlü değil demezsin ya.

Evet dostum tieri yüksek 4C ve büyük yıldız seviyesi adamın, boundless+ yüksek dış evren seviyesi yıkım gücüne sahip bir şeytan kraldan daha güçlü olduğunu söylüyorum. Beynimin olmadığını nereden anladın?

son goku sanırım hiç izlemedim animeyi ama sahne olarak baya izledim en güçlü karakter o olabilir belki yenebilecek tek kişi shisui olabilir narutoda normal sharinganların genjutsu olayı karşının çakra seviyesine göre de değişiyor ama bir bölümde shisui nin sharinganı anlatılırken karşıdakinin gücünün bir önemi yok ve gözlerine bakmasına bile gerek yok denmişti.

Son goku sanırım hiç izlemedim animeyi ama sahne olarak bayağı izledim en güçlü karakter o olabilir belki yenebilecek tek kişi shisui olabilir Naruto'da normal sharinganların genjutsu olayı karşının çakra seviyesine göre de değişiyor ama bir bölümde shisuinin sharinganı anlatılırken karşıdakinin gücünün bir önemi yok ve gözlerine bakmasına bile gerek yok denmişti.

Evet bir sahnede de 10km öteden genjutsu altına almıştı.

Emin misin? Daemon adındaki çocuk tüm fiziksel saldırıları yansıtabiliyor, hızı şiddeti ne olursa olsun, yani bu daemon adındaki çocuk saitamayı rahatlıkla geçiyor.

Gayet de eminim borutonun en güçlü olması için tierininin 1-adan yüksek olması gerekiyor bu da imkansız bir şey naruto/boruto evrenleri Dragon ball veya demon king academy gibi en güçlü karakterleri yapma konusunda oluşturulan bir evren değil.

Saitama liste de yükseklerdedir ancak 1. değil.

Yükseklerde de değildir tieri Naruto ve sasukeden bile zayıf.

En güçlü değil aday bile olamaz.

Anladığım kadarıyla dragon ball izlememişsin ve iyi bir anime izleyicisi de değilsin Goku dediğin adam ışık hızının yarısı hızında hareket edebilen bir karakter öyle bir kapışma söz konusu dahi olamaz bütün naruto evrenini dragon ball z nin 100. bölümlerindeki goku dümdüz eder ortada pek bir dövüşte olmaz çünkü Goku zaten direkt senin bahsettiğin adamları yaşadığı gezenle beraber diret patlatabilir zaten bu konu oldukça saçma yani en güçlü arıyorsak gidip direkt olarak anime evrenlerindeki tanrılara bakmamız yeterli ama onları karşılaştırmak sama olacağından dolayı onun yerine ana tanrı olmayan karakterleri karşılaştırmak daha mantıklı evrenleri karşılaştıracak olursak dragon ball'u geçebilecek bir evren yok çünkü dragon ball'da her şeyi kralı olarak zeno var ve onun altında tanrılar ve melekler var bu adamları Dragon Ball Super'de figüran tanrılar var bu kadar çok güçlü adam var bu evrende yazdığınız şeyler çok saçma saitama bence falan yazıyorsunuz başka biriniz saitama'yı genjutsuya alıyor çok komik bir durumdasınız böyle şeyler hakkında konuşabilmek için en azından bir 5000 bölüm anime izlemeniz veya manga okumanız gerekiyor anime evrenleri ve güç seviyeleri hakkında bilginiz olmadan yorum yapmamalısınız.

Saitama ilk 10'a bile giremez.
Dostum farkındaysan herkes izlediği animelere göre konuşuyor. Sen bütün animeleri izledin sanırım ona göre konuşmuşsundur diye tahmin ediyorum. Goku izlemeyen biri gokunun güçlerini nerden bilsin.

Son goku sanırım hiç izlemedim animeyi ama sahne olarak bayağı izledim en güçlü karakter o olabilir belki yenebilecek tek kişi shisui olabilir Naruto'da normal sharinganların genjutsu olayı karşının çakra seviyesine göre de değişiyor ama bir bölümde shisuinin sharinganı anlatılırken karşıdakinin gücünün bir önemi yok ve gözlerine bakmasına bile gerek yok denmişti.

Goku en güçlü değil shisuide yenemez. Zorlamaz bile shisui.

Geri
Yukarı