En güçlü anime karakteri

e

Bir makale okudum, Saitama'nın en güçlü olduğu yönünde fakat onun max gücünü kimse bilmediği için çok da listelere konulmak istenmiyormuş.
Şimdi bir karakter var günde 100 squad 100 mekik 100 şınav 10km koşu yapıyor ve bunu 3 yıl boyunca yapıyor sonra başka bir galaksiden gelen dünyalar yok eden uzaylıyla 1v1 atıp kazanıyor.

Anime'de mantık aramak gereksizdir her anime'nin kendi evreninde asla olmayacak gereksiz güçlü karakterleri var arkasında bir mantık ve gerçekten olabilecek bir şey istiyorsanız oda Yagami Light'tır shinigami eyes alıp (ki o bile gerçekçi değil daha gerçekçisi yok) saniyede 300 kelime yazan elleriyle herkesin adını yazabilir ama 40 saniye dolana kadar ölür fakat yanında rakibini götürmüş olur bile diğer karakterler normal düz insan olmadığı için karşılaştırmak gereksiz DBZ'de galaksi tokatlayan herif var.

AOT'tan Levi Mikasa yada başka anime'de süper güç olmadan saf fiziksel güçle aşırı güçlü karakter söyleyecek olanlara söylemek istiyorum Guts hariç kendi emeğiyle anime logic kullanmadan güçlenebilen başka çar yok.

Sonuç olarak: Rick Grimes > all.

Karakterin tierı kullandığın güç sistemine ya da ölçeklediğin şekile göre değişir. Çoğu kişi fandomların karakter profillerini ya da kendi ölçeklendirmelerini kulllanıyor. Bu profillerde kullanıcıların açtıkları başlıklarda tartışılıyor ve yetkililer tarafından oy çokluğuyla vs. profillere geçiriliyor. Ama bir iki fandomda bu tarz şeyler yok. O tarz fandomlar tamamen kullanıcı profillerinden oluşuyor.

Ama bu başlık tier sistemi baz alınarak açılmamış olduğu için onu kullanarak cevap vermeye gerek olduğunu düşünmüyorum.

Infinite Mana In The Apocalypse Where Do You Scale Noah Osmont and how far can he GO?

En güçlü anime karakterini seçmek biraz zor aslında. En azından kademe sistemini kullanarak bir şey dememiz gerekiyorsa birçok karakter için farklı farklı ölçeklendirmeler yapabiliriz. Benim bildiklerim arasında en güçlü olan Akuto. Ne kadar VSBW profilinde 1-A girilmiş olsa da 0 veya 0'ın içinde daha yüksek taban çizgilerine ölçeklendirilebilir. O yüzden benim oyum Akuto'ya gidiyor.

Ayrıca kademe sistemi "sorgulanamaz" demek biraz garip. Her forum aynı sistemi kullanıyor olmasa bile kendi içlerinde hala sistemi düzenliyorlar. En azından benim bildiklerim arasında VSBW - yukarıda bağlantısı paylaşılan forum - yeni kurallar eklemeye ve çelişkili şeyleri düzeltmeye hala devam ediyor. Ayrıca bu sistemler zaten eğlence amaçlı, insanların kendi aralarında kim daha güçlü tartışmaları yaparlarken ortaya çıkmış bir şey. O yüzden aşırı derecede ciddiye almaya da gerek yok.

Dostum Merhaba İnfinite Mana İn The Apocalypse romanından Noah Osmont hakkında ne düşünüyorsun ve daha ne kadar ileri gidebilir bilmiyor isen Fandoma kısaca göz atıp geri dönüş yapar mısın?

Konuyu okurken bayağı şaşırdım diyebilirim ilk olarak saitama top 300 bile giremez goku da aynı şekilde kaguya vs diyenler apayrı bir şey zaten bana göre en güçlüsü anos rimuru veya featherine.(tanrıları çıkarırsak shanks)
Hangi shankstan bahsediyorsun? İnsallah bilmediğim bir shanks vardır da ondan bahsediyorsundur. Kendi evreninin en güçlüsü bile değil.

Merhaba belirttiğiniz romanı türkçe olarak nerden okuyabilirim?
Merhaba Türkçesi yok ama Chrome üzerinden otomatik çeviri var öyle okuyabilirsiniz ayarlar kısmından çeviriyi yapabilirsin ama endişelenmene gerek yok anlam kayması olmuyor yani anlaşılır şekilde okuyabilirsin site olarak Novelpubu oneririm

Geri
Yukarı