En güçlü anime karakteri

Bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişebilir dostum ben kendi fikrimi söyledim sadece :)

Kişiden kişiye değişmez saitamanın tieri 4A dolayısıyla ilk 600 de bile değil.

Bilmediğimden soruyorum. Tierları kim belirliyor?

Karakterin tierı kullandığın güç sistemine ya da ölçeklediğin şekile göre değişir. Çoğu kişi fandomların karakter profillerini ya da kendi ölçeklendirmelerini kulllanıyor. Bu profillerde kullanıcıların açtıkları başlıklarda tartışılıyor ve yetkililer tarafından oy çokluğuyla vs. profillere geçiriliyor. Ama bir iki fandomda bu tarz şeyler yok. O tarz fandomlar tamamen kullanıcı profillerinden oluşuyor.

Ama bu başlık tier sistemi baz alınarak açılmamış olduğu için onu kullanarak cevap vermeye gerek olduğunu düşünmüyorum.

Xeranthemum araştır ilk önce sonra gel kk burada Penny Wise falan boş yapma

Lan bu benim scale

Ben

Saitama ilk 1000 giremez bence W PP bu arada

Araştırmadan fikir beyan etmek yanlış

Komik değil kk ve ilk 5000+ e giremez yagami

irrevelant kalkalı çok oldu imme var max oda anime kavramı içinde
anime kavramı dışındada max omnipresence var oda baya op charlar için mesela xeranthemum gibi ama xeranthemum omnipresence aşar çok rahat

L diye yorumladım

L diye yorumladım

akuto debunk yedi

L diye yorumladım

akuto debunk yedi

W
9 bildirim gelmiş ne yapıyorsun dostum sen

Bu mesajlara cevap vermek için mi üye oldun :D

Kardeşim bak sabah sabah kalktım ve seçim günü olduğu için Technopat'a bakmak istedim. 10 tane bildirimimin olduğunu gördüm. Sonra kontrol edeyim derken 9 bildirimi senin yolladığını gördüm. Ben 44 sayfalık konuda ilk sayfalarda yorum yaptığımı hatırlıyorum. Şimdi şu soruyu sormak istiyorum: Kaç saattir buradasın ve burada geçirdiğin vakte değdi mi?

Senin vaktinin muhasebesini yapmak istemem ama şaşkınlığımı gizleyemiyorum. Sürekli şaşırtıyor beni burası.

Yeni konular

Geri
Yukarı