En güçlü anime karakteri

Saitama her turlu herkesi tekler.
Tanrinin gucune sahip garou yu patates etti tek eliyle dovdu zamanda yolculuk yapti hatta ve o kavga hiç yasanmamis gibi oldu ve garoyu gelip tek atti.
Ki garou kavga sirasinda evren yok eden yumruk filan atmisti yanlış bilmiyorsam saitama cizik bile almamisti xd.

Kendi görüsüm saitamanin potansiyeli sonsuz ve karsi rakip ne kadar guclenirse saitama 2 kat daha gucleniyor yenebilen biri cikamaz imkansiz.

Tier falan hiçbir şey bilmiyorsun garou Max 4-b 4-C falan ne evren yok etmesi saitama da öyle ikisi de en güçlü olmaya yakın bile değil asla da olamayacaklar saitama çok zorlarsan ftl+ oluyor.

Saitama her turlu herkesi tekler.
Tanrinin gucune sahip garou yu patates etti tek eliyle dovdu zamanda yolculuk yapti hatta ve o kavga hiç yasanmamis gibi oldu ve garoyu gelip tek atti.
Ki garou kavga sirasinda evren yok eden yumruk filan atmisti yanlış bilmiyorsam saitama cizik bile almamisti xd.

Kendi görüsüm saitamanin potansiyeli sonsuz ve karsi rakip ne kadar guclenirse saitama 2 kat daha gucleniyor yenebilen biri cikamaz imkansiz.

Ayrıca dediğin her şey MC Power up u başka evrenlerde işe yaramaz.

Son düzenleme:
Bombos yorum yapma diger evrenlerde gucu ise yaramazmis hadi yaaa ciddi misin burada karakter vs le$tiriyoruz adil ortamda tum gucler calisir vaziyette olmali.

Ya dostum bombo$ yorum yapip duruyorsun artik sus.
2'li karakter vslerinde tum gucleri aktif olur karakterlerin sen farkli evrendesin deyip senin gucun bu evrende ise yaramaz diyalogu bilemiyorum kahkaha atiyorum şu an hahahaah.

2'li karakter vslerinde tum gucleri aktif olur karakterlerin sen farkli evrendesin deyip senin gucun bu evrende ise yaramaz diyalogu bilemiyorum kahkaha atiyorum şu an hahahaah.

Ya abicim anlamıyor musun sen bu saydıklarının hepsi MC Power up u yazar savaş içinde veriyor yazar vs ye karışamayacağına göre ayrıca adam Blitz yiyor çoğu karakterden üstüne durasını aşamıyor tier bilmiyorsan uğraştırma beni.

Ya dostum bombo$ yorum yapip duruyorsun artik sus.

İlla gidip panel atmakla uğraştırma beni.

Saitama haterisin sanırım yazdıklarına bakılırsa? LoL.

Ya abicim anlamıyor musun sen bu saydıklarının hepsi MC Power up u yazar savaş içinde veriyor yazar vs ye karışamayacağına göre ayrıca adam Blitz yiyor çoğu karakterden üstüne durasını aşamıyor tier bilmiyorsan uğraştırma beni.

İlla gidip panel atmakla uğraştırma beni.

Dostum o evrende yazarın verdiği güç geçerlidir sen bir karakterle bir karakteri vs attırıyorsan eğer o güçleri ele almalısın.
Doğru olan budur.
Garounun yüzünde evrenler yüzüyor tanrı ona demişki benim suretimi gücümü alacaksın demiş.
Sen tanrının gücüne sahip olan garounun evren yok edemeyeceğini savunuyorsun? Ayrıca evren yok edip etmemek mesele değil.
O kadar önemli de değil bomboş mevzular.

Nitekim superman Prime yukarıdan sert iniş yaparak cr de evren yok ediyor evet dünya değil evren yok ediyor o yüzden bu evren yok edip etmeme meselesini fazla abartıyorsunuz bence?
İyide garou evren yok etmediki cr de heheheheheehe bro siz bu kafayla nasıl yaşıyorsunuz la :D

Ayrıca çr yi okursan bu yazdıklarım kanıtlar nitelikte saitamanın potansiyeli sınırsız ve gücü artıyor karşı rakibine göre.

Savunduğun olayda saitama feat sergileyemedi
Garou feat sergileyemedi bu yüzden tierleri bu budur güzel kafa yaşıyorsun ya.

Sana göre garou veya saitamın gerçekten güçlü olması için evrenmi yok etmesi gerekiyor senin ikna olman için off kafa yapısına bakar mısın Max 17 yaş ötesi olamaz ahahaha.

Saitama haterisin sanırım yazdıklarına bakılırsa? LoL.

Dostum o evrende yazarın verdiği güç geçerlidir sen bir karakterle bir karakteri vs attırıyorsan eğer o güçleri ele almalısın.
Doğru olan budur.
Garounun yüzünde evrenler yüzüyor tanrı ona demişki benim suretimi gücümü alacaksın demiş.
Sen tanrının gücüne sahip olan garounun evren yok edemeyeceğini savunuyorsun? Ayrıca evren yok edip etmemek mesele değil.
O kadar önemli de değil bomboş mevzular.

Nitekim superman Prime yukarıdan sert iniş yaparak cr de evren yok ediyor evet dünya değil evren yok ediyor o yüzden bu evren yok edip etmeme meselesini fazla abartıyorsunuz bence?
İyide garou evren yok etmediki cr de heheheheheehe bro siz bu kafayla nasıl yaşıyorsunuz la :D

Ayrıca çr yi okursan bu yazdıklarım kanıtlar nitelikte saitamanın potansiyeli sınırsız ve gücü artıyor karşı rakibine göre.

Bak abicim karşısındaki kişiye göre güçlenme olayı kendi evreninde olan bir olay iki karakter karşılaştırılırken ikisinin de MC Power up u alamayacağı bir evrende karşılaştırılır şimdi gidip panellerle goku>>>>saitama olayınıda kanıtlayacağım goku top 300 bile giremeyecek birisi ona rağmen zorlanmadan alıyor saitamayı.
dB evreninin sonsuz olduğunun kanıtı.

1667399846232.png

1. 4. ve uzaysal olmayan boyut alabiliriz zamanı evren 3 uzamsal ve 1 zaman boyutundan oluşur 7(2^3-1 buradan 4D niteliği bulabiliriz.

1667399912906.png

Burada other worldun farklı evren olduğu geçer.

1667400021594.png

1. Daizenshunun forumu olan kaizenshuu da dB cosmosu açıklandı cennet cehennem ve normal evren goku chapter 476 de cennetin zamanının tipkı dünya gibi olduğunu söylüyor + databook da bu 3 yerin pararel olduğu belirtiliyor さっきの超(スーパー)サイヤ人3ってのはな…あの世でしか使っちゃダメな技なんだ…。 時間ってものがあるこの世では使うエネルギーが大きすぎて一気にヘトヘトになっちま... That was super saiyan 3'ı mentioned earlier...it's a technique you should only use in the afterlife. In this world where time exists, it uses up a lot of energy and you'll get exhausted all at once...
    Buradan living cennet cehhenem 4D alırız.

1667400081680.png

Ssg goku ile beerus savaşında evrenin yok olacağı defalarca belirtildi.
    Goku burada sonsuz bir yer olan null realmı sarsıyor sonsuz bir yeri sarsmak inf Speed verir.

1667400115762.png

Sonuç:ap:2-C
Dura: 2-C
Hız: İnf.
Saitama daha gokunun durabilitysini bile aşamıyor hızına da yetişemiyor.

Ayrıca eklemeyi unutmuşum saitama 3-D boyutunda goku 4-D boyut farkından dolayı saitama gokuyu algılayamıyor bile.

Dosya Ekleri

• 1667399636352.png
    1667399636352.png
    57,6 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı