En güçlü anime karakteri

Senin için translate attım bak ( bu arada o kadar debate attık ama yine en güçlü akutodur muhtemelen )

Hmm olayı anladım bir aralar bayağı bir kişi yazar küme teorisini bilmediği için kafasın göre debunk atmıştı 0^5'e ama sonradan yazarın küme teorisini onaylaması için küme teorisini bilmesi gerekmediği kanıtlandı. Kısacası yazarın küme teorisini onaylaması yeterli o yüzden akuto sai hala 0^inf.

Senin için translate attım bak.

Ah ah bir de bazı cahiller 0+nın hatta bazı karacahiller tierin olmadığını söylüyorlar.

Ne diyorsun kanka yazar kendisi söylüyor kardinal ve kümeleri karıştırdığını.

Yazarın teoriyi onaylaması featin geçerli olması için yeterli kanka.

Hmm olayı anladım bir aralar bayağı bir kişi yazar küme teorisini bilmediği için kafasın göre debunk atmıştı 0^5'e ama sonradan yazarın küme teorisini onaylaması için küme teorisini bilmesi gerekmediği kanıtlandı. Kısacası yazarın küme teorisini onaylaması yeterli o yüzden akuto sai hala 0^inf.

Ah ah bir de bazı cahiller 0+nın hatta bazı karacahiller tierin olmadığını söylüyorlar.

Hayali teoriyi onaylamışsın kanka karıştırdığını söylüyor bu şey gibi makarna yerken ketçap olduğuna inandırmışsın kendini ketçaplı zannediyorsun

Hayali teoriyi onaylamışsın kanka karıştırdığını söylüyor bu şey gibi makarna yerken ketçap olduğuna inandırmışsın kendini ketçaplı zannediyorsun.

36 kardinali yok ettiği gerçeğini değiştirmez ama kanka.

Kanka kanıtlasana sadece TT'de quantumranın rebunku var* oda tekrar debunklandı zaten

Akuto hala 36 kardinali aşıyor dostum üstelik bunlardan 2 tanesi woodin ile berkeley dolayısı ile ortada debunklık bir durum yok akuto hala 0^inf ayrıca ekleyeyim hajunn 0 tieri vsbattlestan bakabilirsin ama baseline featinin videosunu bulamadım atamıyorum.

Tier sisteminden yola çıkıyoruz hocam luffy tieri dolayısı ile ilk 1500 de bile olamıyor.

Söyle düşün luffy kıta yok edebilirken Hiper evrenler yok eden karakterler var yani 15 boyutlu sayılamacak derecede çok evreni yok eden.
Gojo güçlü mü peki? :D Zira Reddit gibi forumlarda Saitama'yı vs. alabileceği söyleniyor. Şundanda eminim 20 fingers Sukuna ve Gojo tek basina Naruto evrenini alir.

Gojo güçlü mü peki? :D zira Reddit gibi forumlarda saitama'yı vs. alabileceği söyleniyor. Şundan da eminim 20 fingers sukuna ve gojo tek basina Naruto evrenini alir.

Maalesef alamıyor dostum gojo ve sukuna büyük dağ seviyesi Naruto bile büyük gezegen seviyesi. Üstelik Naruto en güçlü bile değil.

Goku ilk 50 de bile değil.

Bu sorunun cevabına ulaşmak mümkün değil fakat teknik olarak düşünürsek eğer, mangada ki hali ile kesinlikle Ichigo Kurosaki.

Yeni konular

Geri
Yukarı