En güçlü anime karakteri

Hocam nereden bakiyorsunuz bir link paylasabilir misiniz?
Tamamda nasıl kesin, doğruluğunu sorguluyorum şu an. Nasil kanitlanabilir ki?

Ayrica Naruto'nun bir sürü formu var, sarı formunu bilmiyorum ama diğer formlarini Gojo'nun tekliyeceği aşikâr.

Benim söylediğim tierler en yüksek güçlerinde sahip oldukları tierler zaten kanka.

Bir önemi yok. Kanıtlanamaz.

Yazarlar bile bu sistemi kullanıyor.

Hocam nereden bakiyorsunuz bir link paylasabilir misiniz?
Tamamda nasıl kesin, doğruluğunu sorguluyorum şu an. Nasil kanitlanabilir ki?

Ayrica Naruto'nun bir sürü formu var, sarı formunu bilmiyorum ama diğer formlarini Gojo'nun tekliyeceği aşikâr.

Tiering System buyurun hocam okuyun.

Olsun İnfinity ve ilahi güçte alan genişletme var, Naruto'nun Gojo'yu yenmesi mümkün değil. Bir sürü tier list var ve hiçbirinin doğruluğu kanitlanamaz. Mesala bazı tier listlerde özellikle İtachi'nin ya Gojo'nun altında ya da bir üstünde oluduğunu görüyordum. Son olarak ise tier list olarak yazarlar şunu kullanıyor, 5 nitelik var. Karaktere bu niteliklerden birini veriyorlar.

Benim söylediğim tierler en yüksek güçlerinde sahip oldukları tierler zaten kanka.

Yazarlar bile bu sistemi kullanıyor.

Tiering System buyurun hocam okuyun.

Okudum hocam, Gojo'nun minimum Moon Level'de olmasi lazimdi. Zira mangada süreklı Power up yaşayabileceğini ve bir evreni bile tek başına tekleyebileceği fazlasıyla gösterildi. 20 fingers Sukuna bile tek başına Tokyo Ghoul evrenini vs. rahatlikla alabilir.

En güçlü anime karakterini seçmek biraz zor aslında. En azından kademe sistemini kullanarak bir şey dememiz gerekiyorsa birçok karakter için farklı farklı ölçeklendirmeler yapabiliriz. Benim bildiklerim arasında en güçlü olan Akuto. Ne kadar VSBW profilinde 1-A girilmiş olsa da 0 veya 0'ın içinde daha yüksek taban çizgilerine ölçeklendirilebilir. O yüzden benim oyum Akuto'ya gidiyor.

Ayrıca kademe sistemi "sorgulanamaz" demek biraz garip. Her forum aynı sistemi kullanıyor olmasa bile kendi içlerinde hala sistemi düzenliyorlar. En azından benim bildiklerim arasında VSBW - yukarıda bağlantısı paylaşılan forum - yeni kurallar eklemeye ve çelişkili şeyleri düzeltmeye hala devam ediyor. Ayrıca bu sistemler zaten eğlence amaçlı, insanların kendi aralarında kim daha güçlü tartışmaları yaparlarken ortaya çıkmış bir şey. O yüzden aşırı derecede ciddiye almaya da gerek yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı