En güçlü anime karakteri

Zalama ya bağlı ama üzgünüm Dragon ball Ayetinin kozmolojisi o kadar büyük değil zalama en en en fazla L1C alabilir en en fazla ben bu kadar aldığını bile düşünmüyorum Muhtemelen Zalama 2B 2A arasındadır bu ejderha da 2B 2A arasında olma ihtimali yüksek

Dragon Ball Kozmolojisinde en fazla 12 evren görsek de Zeno ya 2C deseler bile kozmoloji hakkında bir şey bilmiyoruz belki Sonsuz sayıda evren vardır zeno da sonsuz sayıda evren yok edebilir kimse bilemez hikaye devam ettiği için şahsi düşüncem tier vermek saçma olur ama Dragon Ball kozmolojisi en fazla L1C alır bu da en fazla kendi düşüncem bu yönde
Super Shenron her şeyi gerçekleştirebilir diye söyledim.

Super Shenron her şeyi gerçekleştirebilir diye söyledim.
Kendisinden güçlü varlıkları yok edemeez belki kendi kozmolojisinde her şeyi gerceklestirebilir ama ondan Akuto Featherine gibi karakterleri yok et derse edemez ama dediğim gibi yaratacısına bakar yaratıcı Extraversel ya da 0 alırsa o zaman işler değişir ama almayacağı için sıkıntı yok kısacası bu ejderha kendi kozmolojisi içinde sınırlı

Kendisinden güçlü varlıkları yok edemeez belki kendi kozmolojisinde her şeyi gerceklestirebilir ama ondan Akuto Featherine gibi karakterleri yok et derse edemez ama dediğim gibi yaratacısına bakar yaratıcı Extraversel ya da 0 alırsa o zaman işler değişir ama almayacağı için sıkıntı yok kısacası bu ejderha kendi kozmolojisi içinde sınırlı
Kısacası farklı evrenleri karşılaştırmak saçma.

Kısacası farklı evrenleri karşılaştırmak saçma.
Yok be karakterleri hep kendi kozmolojisi ile karşılaştirinca sıkıyor çünkü karşılaştıracak başka karakterler bulamıyorsun ama başka ayetlerde bir ton karakterler var bu da eğlence süreni oldukça uzatıyor normalde evet saçma gelebilir ama ne yapalım kendi kozmolojisi ile hep karşılaştırirsak eninde sonunda bitecek ama

Dostum ciddi misin jesjeijeeururjrjruru en güclusunu geçtim daha Yogiri yi bile yenemez karakterin bu arada dediğin yetenek Plot Armor tarafindan ya da Plot Manipulation tarafından yıkılabilir karakterini öldürmek için yakınlarına gelmesine gerek yok Plot Manipulation yeteneği ile kağıt kalem boom olay örgüsünü değiştir ya da Plot Armor la 1A hatta H1A karakterlerin bile çaresiz kaldığı özellikle karakterin yanına gel boom öldü kdkrkrrkrk kısacası karakterin ilk 1000 içinde bile değil katman verirsek Tier 7 olur bu da en fazla
Yok ölmez. Benim ki maddi ve ruhani bir şey değil. Bunların ötesinde. Kimse yenemez.

Yok ölmez. Benim ki maddi ve ruhani bir şey değil. Bunların ötesinde. Kimse yenemez.
Dostum yine yine yanılıyorsun Yogiri nin gücünü biliyor musun her türlü şeyi öldürebilir isterse maddi ve ruhani olmasın öl demesine bakar onu geçtim en basiti Plot Manipulation söyle bana olay örgüsünü nasıl kıracaksın çok kolay karakterin ruhaniden falan öteye boom olay örgüsünü değiştir sonra ruhani olmayan karakterin ruhani oluyor kısacası dediğin bir şeyi değiştirmez en fazla Tier 7 alır karakterin en fazla bu da onu geçtim Yetenek Tier bile belirlemez senin karaktere Tier 7 vermek bile saçma çünkü Yetenek tier belirlemez

Dostum yine yine yanılıyorsun Yogiri nin gücünü biliyor musun her türlü şeyi öldürebilir isterse maddi ve ruhani olmasın öl demesine bakar onu geçtim en basiti Plot Manipulation söyle bana olay örgüsünü nasıl kıracaksın çok kolay karakterin ruhaniden falan öteye boom olay örgüsünü değiştir sonra ruhani olmayan karakterin ruhani oluyor kısacası dediğin bir şeyi değiştirmez en fazla Tier 7 alır karakterin en fazla bu da onu geçtim Yetenek Tier bile belirlemez senin karaktere Tier 7 vermek bile saçma çünkü Yetenek tier belirlemez
Benim ki yenilmez işte kardeş.

Benim ki yenilmez işte kardeş.
Dostum jddjjddjdjdjrj ona Bakılırsa İnfinite Mana İn The Apocalypse den Noah Osmont un da yenilmez diye bir özelliği var bu da Plot Armor olarak geçiyor Plot Armoru bile kıran karakterler var yenilmezlik dediğin aslında Plot Armor dan bahsediyorsun onu kıran karakterler var bu ozellik Noah Osmont da da var da Plot Manipulation>>>>>>>Plot Armor(Yenilmezlik)

Sonuç= Geçtim yenilmez olmasını Plot Armor zaten kırılan bir Özellik karakterin ilk 1000 e bile giremez şahsen oluşturdugun karakteri geçtim Xeranthemumu bile ciddiye alan yok Xeranthemum normalde en güçlü karakter ama şaka karakteri diye kimse bunu ciddiye almıyor bunun dışında en güçlüsü Kızıl Kral (Crimson King) Dark Tower serisinden bu karakterin gücü yazarı bile geride bıraktı hatta yazarı kölesi yaptı

Son düzenleme:
Dostum jddjjddjdjdjrj ona Bakılırsa İnfinite Mana İn The Apocalypse den Noah Osmont un da yenilmez diye bir özelliği var bu da Plot Armor olarak geçiyor Plot Armoru bile kıran karakterler var yenilmezlik dediğin aslında Plot Armor dan bahsediyorsun onu kıran karakterler var bu ozellik Noah Osmont da da var da Plot Manipulation>>>>>>>Plot Armor(Yenilmezlik)

Sonuç= Geçtim yenilmez olmasını Plot Armor zaten kırılan bir Özellik karakterin ilk 1000 e bile giremez şahsen oluşturdugun karakteri geçtim Xeranthemumu bile ciddiye alan yok Xeranthemum normalde en güçlü karakter ama şaka karakteri diye kimse bunu ciddiye almıyor bunun dışında en güçlüsü Kızıl Kral (Crimson King) Dark Tower serisinden bu karakterin gücü yazarı bile geride bıraktı hatta yazarı kölesi yaptı
Hacı benim bu karakter anlatamam ya. O kadar güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı