En güçlü Kha'Zix hangisi?

Behzat Amir

Centipat
Arkadaşlar bazı kişiler draktar yerine sinsi pençeli Build yapıyor ve evolve sırasında r>w>e sırası izliyor.
Bazı kişilerse draktar alıp q>w>e sırası izliyor.
Gümüş elodan çıkarken en ideal Kha'Zix rotasyonu, Build'i ve evolve sırası hangisidir? Kha'Zix gümüşten çıkmak için ideal geldi o yüzden soruyorum. Nasıl oynamalıyım, hangisi daha mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamen senin oynayış tarzına bağlı. Karşıda tank çok varsa alıyorsun Kararma + Kara Balta + Garez, tank mank hikaye, kağıt gibi eritiyorsun. Çok kırılganlarsa Sinsi Pençe al full Youmuu falan kas. Draktharr pek tercih ettiğim bir item değil.

Kaniçen de güzel oluyor bu arada offtank kasacaksan.

Tamamen senin oynayış tarzına bağlı. Karşıda tank çok varsa alıyorsun Kararma + Kara Balta + Garez, tank mank hikaye, kağıt gibi eritiyorsun. Çok kırılganlarsa Sinsi Pençe al full Youmuu falan kas. Draktharr pek tercih ettiğim bir item değil.

Kaniçen de güzel oluyor bu arada offtank kasacaksan.
Hocam böyle bir build oturtup tüm oyunlar yapmak istiyorum. En azından gümüş 4-3 ten çıkana kadar. Rotasyon build ve evolve konusunda bu sınırlar içinde yardımcı olur musunuz?

Hocam böyle bir build oturtup tüm oyunlar yapmak istiyorum.
Her maç aynı build kasamazsın. Mesela karşı takım çok mobildir, Sinsi Pençe alırsın sen de mobil olursun. Karşı takım çok dövüşçüdür Kararma alırsın gibi gibi.

Ama genel olarak Kararma her maça iyi gidiyor. Sinsi Pençe bazı maçlarda çok troll oluyor.

Evolve konusunda düşük eloda Q E W sırası daha mantıklı. Düşük eloda snowball olmak çok kolay. Elo yükseldikçe insanların hata yapma olasılığı azalıyor, bu sebeple E yerine W maxlayıp kitle kontrol uygulamak daha mantıklı oluyor. Düşük eloda W bile maxlamadan oynanabilir.

Rotasyon olarak mavi tarafı daha hızlı dönüyor ama bu da tamamen takıma göre. Mesela karşı takım invade için çok müsait takımdır, aşağı tarafta oynuyorsan kırmızıya pusarsın takımca, yukarıdaysan maviye.

Her maç aynı build kasamazsın. Mesela karşı takım çok mobildir, Sinsi Pençe alırsın sen de mobil olursun. Karşı takım çok dövüşçüdür Kararma alırsın gibi gibi.

Ama genel olarak Kararma her maça iyi gidiyor. Sinsi Pençe bazı maçlarda çok troll oluyor.

Evolve konusunda düşük eloda Q E W sırası daha mantıklı. Düşük eloda snowball olmak çok kolay. Elo yükseldikçe insanların hata yapma olasılığı azalıyor, bu sebeple E yerine W maxlayıp kitle kontrol uygulamak daha mantıklı oluyor. Düşük eloda W bile maxlamadan oynanabilir.

Rotasyon olarak mavi tarafı daha hızlı dönüyor ama bu da tamamen takıma göre. Mesela karşı takım invade için çok müsait takımdır, aşağı tarafta oynuyorsan kırmızıya pusarsın takımca, yukarıdaysan maviye.
O zaman kara hasat girip duruma göre dediğiniz buildi yapıyorum. Skillerimi q>w>e şeklinde vereceğim. Evolvede q>w>e mi q>e>w mu beni üst lige pushlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı