En güçlü kurgusal karakter kimdir?

Composite Spider-Man
Hocam Composite Spider-Man diye bir karakter yok. Bu tıpkı power of love spiderman gibi fanlar tarafından üretilen ve güçlü sanılan gerçek olmayan bir karakter. Bütün Spider-Man'ların birleştiği ve bu karakteri oluşturduğu söyleniyor ama böyle bir şey yok. Milkman Superman'da güçlü değil, normal superman seviyesinde.

Screenshot_20240120_021638_Instagram.jpg

Çok tartışmalı bir konu ama merak ediyorum: Sizce en güçlü kurgusal karakter, varlık kim?
Bence Self-reference Engine veya I Am That I Am olabilir.
Birbiriyle eşit sayılabilecek çok karakter var. Söylenen karakterlerin çoğu yakın bile değil.
Azathoth,Sothoth,The Buddha(WOD),The Scarlet king, SCP 682,2747 vs vs. Bunlar bile kendi aralarında ayrılıyor. Boundless varlıklar oldukları için en güçlü kurgusal karakterler tier 0 olanlar. sonra sırayla H1A,1A,H1C vs vs diye gidiyor.

Ciddi bir soru sormuştum, şaklabanlık yapacak isen başka bir yere git.
Dostum dalga mı geçiyorsun? Uncle grandpa gerçekten güçlü bir karakter. Adamın şaklabanlık yaptığı yok Cartoon evrenlerinde ki en güçlü karakterlerden biri. Cartoon force'u aktif ve en iyi kullanan karakterlerden biri net.

Bir kurgusal karakterin gücünü vesaire ölçüp farklı karakterlerle karşılaştıran Tiering system adlı bir sistem var forumu da mevcut. Cevapları oradan öğrenebilirsiniz ama duruma göre bana da sorabilirsiniz cevaplarım.

Kimse inanmaz ama DB evreninde ki en güçlü çar.

Sadece DB evreni değil belki de bütün evrenler arasında en az top 5'i vardır bence, çünkü kesinlikle ölümsüz, tam anlamıyla her şeyi silip yok edebilir ve her şeyi bir saniyede yaratabilir. Mutlak bir Tanrı figürü gibi.
İlk 5 biraz zor ama vardır gene ağırlığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı