En güvenilir alışveriş sitesi

Lil_Flex

Decapat
Merhaba, ben daha önce N11 sitesinden vPro V700 adlı klavyeyi almıştım fakat klavye 10 ayın ardından bozuldu ve garanti kabul etmedi. Ve şu an logitect G213 adlı klavyeyi almak istiyorum ve tasarımını bayağı beğendim. Kaliteli, kargosu korunaklı bir alışveriş sitesi arıyorum varsa yorumlara yazarsanız sevinirim :))) not: Logitect G213 kullanıp memnun olan ve garantilik bir durum yoksa söylesin bir zat iletişime geçmek isterim.

Merhaba, ben daha önce N11 sitesinden vPro V700 adlı klavyeyi almıştım fakat klavye 10 ayın ardından bozuldu ve garanti kabul etmedi. Ve şu an logitect G213 adlı klavyeyi almak istiyorum ve tasarımını bayağı beğendim. Kaliteli, kargosu korunaklı bir alışveriş sitesi arıyorum varsa yorumlara yazarsanız sevinirim :))) not: Logitect G213 kullanıp memnun olan ve garantilik bir durum yoksa söylesin bir zat iletişime geçmek isterim.
Amazon.com.tr'de ki ürünleri satıcıları genellikle markanın kendisi olur, o yüzden en güvenilir Amazon bence.

Hepsiburada'da genelde gayet güzel satıcılar bulunuyor. Satıcısı Hepsiburada olmayan bir telefon almıştım. Sorun yoktu, gayet güzel gelmişti.

EVKUR (ekran kartı nadir olan site ama iyi)

AMAZON (birden fazla ürünün bulunduğu karadelik)

HEPSİBURADA (genellikle tercih edilen sitelerden bir tanesi)

AKAKÇE (ucuz şeyleri bulduğun yer , site)

HAFIZA ÜRÜNLERİNİN ALINMAMASI GEREKEN YERLER..

aliexpress , bazı hafıza ürünlerini almaman gerek (bkz. hdd aldım hıyar çıktı)

DAHA ÇOK SİTE VAR SİZ YETERKİ DİKKAT EDİN

Geri
Yukarı