Sırbistan güvenilir alışveriş sitesi

Ama şimdi aklıma geldi. Sonuçta internetten almayacak mı? Herhangi bir Avrupa ülkesinde olan bir mağazada olmaz mı? Normalde amazon.com üzerinden veya Newegg tarzı sitelerden alsın?

Sırbistan Kuzmin'de çalışıyor oralara yakın AVM'ler var ama alışveriş siteleri daha iyi olur ama bulamıyom işte :(
Ama şimdi aklıma geldi. Sonuçta internetten almayacak mı? Herhangi bir Avrupa ülkesinde olan bir mağazada olmaz mı? Normalde amazon.com üzerinden veya Newegg tarzı sitelerden alsın?

Böyle alışveriş merkezlerinin siteleri yok en saçma iş bu.

Amazon logosunun yanındaki teslimat kısmını "serbia" olarak seç.

Eki Görüntüle 1145988

Serbia yaptım hala aynı hiçbir şey değişmedi.

Sırbistan Kuzmin'de çalışıyor oralara yakın AVM'ler var ama alışveriş siteleri daha iyi olur ama bulamıyom işte :(

Normal amazon.com dan uygun bir cihaz bulup siparişi babanızın olduğu adrese verin.

2 Hafta önce Amazon.com üzerinden bir monitör siparişi vermiştik 4 günde İtalya'dan Türkiye'ye geldi. Sırbistan'a daha az sürede gelir diye tahmin ediyorum.

Kar eder miyim derken bunu bilemem. Ürünler arasında fiyat karşılaştırmasını yap. Kar ediyorsan al etmiyorsan alma. Hangi marka model notebook seçtiğini bilmeden kar edeceğini nereden bilebiliriz
Beyler gigatron diye bir site buldum sırbistanın en çok alışveriş yapılan sitesiymiş 3060 ekran kartı fiyatları galiba ekran kartını yurt dışından alacağım arkadaşlar sizce bu ekran kartı gümrük fiyatları kaç TL olur.

Dosya Ekleri

• resim_2021-08-23_121839.png
    resim_2021-08-23_121839.png
    352,5 KB · Görüntüleme: 307
Son düzenleme:
Gigatron diye bir site buldum sırbistanın en çok alışveriş yapılan sitesiymiş 3060 ekran kartı fiyatları galiba ekran kartını yurt dışından alacağım arkadaşlar sizce bu ekran kartı gümrük fiyatları kaç TL olur.

Kanka o site hangi ülkenin sitesi.
Hangi para birimini kullanıyor.
Türkiye, ye kargoları var mı?
Alışveriş yaptın mı?
Gigatron diye bir site buldum sırbistanın en çok alışveriş yapılan sitesiymiş 3060 ekran kartı fiyatları galiba ekran kartını yurt dışından alacağım arkadaşlar sizce bu ekran kartı gümrük fiyatları kaç TL olur.

Kanka yaptın mı alışveriş?
Hangi ülkenin sitesi o?
Türkiye, ye kargoları var mı?
Malum dolar uçtu eğer TL bu sitede değerli ise sistem alacağım.

Geri
Yukarı