En hızlı şekilde nasıl Japonca öğrenilir?

civo.n

Centipat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu aralar bir Japonya merakı sardı beni ve bununla birlikte japocada öğrenmek istiyorum ücretsiz bir şekilde 1-2 ayda nasıl Japonca öğrenebilirim yardımcı olur musunuz?

Bende merak ediyorum. Araştırdım baya bir kafamı karıştırdı. Zaten neredeyse Türkçe kaynak bulamadım.

1-2 ay her gün disiplinli ve odaklı şekilde çalışırsan anca derdini anlatacak seviyeye gelirsin. Duolingo kullanmak ve Japonca içerik tüketmen gerek. Grameri çalışmak için onlarca yol var sana uygununu bulup ona da el atmak isteyebilirsin.

Şu aralar bir Japonya merakı sardı beni ve bununla birlikte japocada öğrenmek istiyorum ücretsiz bir şekilde 1-2 ayda nasıl Japonca öğrenebilirim yardımcı olur musunuz?
Japon Dil ve Edebiyatı okuyan arkadaşım var, o bile daha öğrenemedi :D 1-2 çok çok olağan dışı gibi sanki. Sadece anlamaya yetecek kadar öğrenirsin diye düşünüyorum. O da yeter gibi sana.

Bu forumda Japonca bilen insan sayısı bir elin parmağını geçmediğini varsayarsak insanlar ancak bu konu hakkında varsayım yapabilir. 1-2 ay gibi bir sürede bir dili sıfırdan öğrenmeniz için 150 üzeri iQ değerine sahip olmalısınız. Belki o bile yeterli gelmeyebilir. Teşekkürler.

Japonca grammer olarak Türkçeye benzedigi için ogrenilmesi bizim için diger dillere nazaran daha kolay.

Japonca'yi öğrenmek istiyorsan Udemy'den kurs al Google'dan öğrenmek zor ama öyle 1 2 ay gibi bir sürede öğrenemezsin adam gibi çalışsan bile 1 seneni alır.

Geri
Yukarı