En hızlı Windows 10 sürümü

Hocam bence 4 GB RAM daha büyük sorun çünkü Chroma girse bile RAM dolacaktır. Windows tek başına 2.1 GB kullanıyor zaten.

Belki hocam ama yine de kurtarır 4 GB RAM ama işde HDD olursa şöyle bir sıkıntı ortaya çıkıyor ve bu sıkıntı donmalar hatta masaüstünün resetlenmesine yol açıyor.

IMG_20220901_184401.jpg

Gördüğünüz gibi Windows 10 Pro, HDD ve 6 GB RAM.

Cihaz boşta sayılır Disney+tan dizi izliyorum arkada o açık başka bir şey yok.

Disk kullanımı %100 çünkü HDD kullanıyorum masaüstünde sağ tık yapınca 5sny kadar tepki vermiyor şu an.

4 GB RAM + 5400 RPM HDD ile uzun bir süredir Microsoft Windows 10 Enterprise 2016 LTSB kullanıyorum, tam bir Windows 7/8.1 akıcılığı sunuyor. Windows 10'un güncel sürümlerini düzenlenmiş olarak yüklediğimde bile bu kadar iyi bir performans almamıştım.

Belki hocam ama yine de kurtarır 4 GB RAM ama işde HDD olursa şöyle bir sıkıntı ortaya çıkıyor ve bu sıkıntı donmalar hatta masaüstünün resetlenmesine yol açıyor.

Eki Görüntüle 1503567

Gördüğünüz gibi Windows 10 Pro, HDD ve 6 GB RAM.

Cihaz boşta sayılır Disney+tan dizi izliyorum arkada o açık başka bir şey yok.

Disk kullanımı %100 çünkü HDD kullanıyorum masaüstünde sağ tık yapınca 5sny kadar tepki vermiyor şu an.

Bence sizin HDD de sıkıntı var normalde o kadar kullanıma ulaşmaz. Tabii ki SSD öneririm baya fark var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı