En iyi AdBlue markası hangisidir?

%90 kronik AdBlue tank arizasi komple tank degismesi gerekiyor veya yazilimsal olarak iptal edilmesi.
Gecen aylarda 90.000km 2018 1, 6bluehdi 301 aracimda yasadim yazilim ile AdBlue iptal ettirdim.

Ilk once ariza verdi AdBlue koydum duzelmedi. Duzelmeyince yazilimciya gittim hatta olay tam yilbasindan sonraki ilk pazartesi olmustu.

%90 kronik AdBlue tank arizasi komple tank degismesi gerekiyor veya yazilimsal olarak iptal edilmesi.
Gecen aylarda 90.000km 2018 1, 6bluehdi 301 aracimda yasadim yazilim ile AdBlue iptal ettirdim.

Ilk once ariza verdi AdBlue koydum duzelmedi. Duzelmeyince yazilimciya gittim hatta olay tam yilbasindan sonraki ilk pazartesi olmustu.
Adblue iptal edildikten sonra muayeneden geçebiliyor mu araç ?

301 ile aynı sorunu bir tanıdığımız yaşadı. Bu tamamen 301 modellerinde tankta olan kronik sayılabilecek bir sorun ve fabrika bunu kabul etmiyor diye biliyorum. Eğer yaptırmak isterseniz de 18.000 TL'den falan açıyorlar kapıyı. Çoğu kişi bu hatayı alınca arkadaşın da yaptığı gibi blokluyor sistemi. Yine de hemen tankta sorun var demek bence yanlış olur.

Bir yorum gördüm ama ne kadar işe yarar bilmiyorum. Würth enjektör temizleyici koyup aracı depo bitene kadar performanslı bir şekilde kullanınca sorunun çözüldüğünü belirtmiş. 3008 kullanıcısıymış ve yüksek emisyon değerlerinin nox sensörünün yanlış bildirmesinden kaynaklı olduğunu belirtmiş. Kullanılan temizleyici sayesinde emisyon değerleri normale dönünce kendiliğinden silinmiş hata.

Adblue olarak hepsinde kötü yorum var doğru ama bence en güveniliri Shell. Gerçi neredeyse hepsinin içeriği aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı