drjacob

Kilopat
Arkadaşlar iPhone 5 kullanıyorum. Bu cihazı kardeşime vereceğim bir android cihaz alacağım. Hangisini tavsiye edersiniz?
iPhone 5'i aratmasın yeter ve güncelleme konusunda iyi olsun. ( nexus haricinde bir şey istiyorum )

Nexus dışında Android telefonlarda güncellemede sorun yaşarsın.
Lumia 1020 alabilirsin. İphone 5'i aldıktan 5 dk sonra unutursun :D

Stabilite kaybı istemiyorsan Android'e geçme. Amiral gemisi telefonlarda bile güncelleme ve performans sorunları ortaya çıkabiliyor.

Arkadaşlar Android cihazı sormuş. Benim bildiğim en iyisi şuan Note 3. Gerçekten iyi bir telefon. Gear kampanyalı bir yerden alabilirsiniz. Yada 2-3 ay bekleyip S5 alabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla Mart-Nisan gibi çıkacak.

Note 3 almayı düşünüyorum ve her yönelişimde kullanıcıların bir problemiyle karşı karşıya kalıyorum. Rehberin geç açılması, yazılım ve donanım problemleri, kasa açııklıgı gibi. Sen note 3 hakkında bilgiye sahipsen bana note 3'ü önerir misin? Yoksa aklımdaki diger telefon Iphone 5s'e mi yönelmeliyim?

iPhone 5S bence değmez. Olmadı Lumia 1020 daha mantıklı bir seçim olacaktır. Kişisel görüşüm tabi. Note 3 hakkında pek bir bilgim yok. İnceleme dahi okumadım, izlemedim. 3-4 ay uzak kaldım bilgisayardan. Bence iOS 7 ile iPhone benim açımdan alınmayacak bir duruma geldi.

iPhone 5S bence değmez. Olmadı Lumia 1020 daha mantıklı bir seçim olacaktır. Kişisel görüşüm tabi. Note 3 hakkında pek bir bilgim yok. İnceleme dahi okumadım, izlemedim. 3-4 ay uzak kaldım bilgisayardan. Bence iOS 7 ile iPhone benim açımdan alınmayacak bir duruma geldi.

Bilgisayardan uzak kalmasaydın kesinlikle Note 3 demezdin. Dandik tasarım ısınan devasa bir hantal cisimden ibaret.
Arkadaşa gelince, LG G2'ye bir bak derim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı