En iyi antivirüs hangisi?

Mesela ne gibi rezilliğini gördünüz? Uzun süre derken birkaç ay değil yaklaşık 6 senedir kullanıyorum ve hiç sıkıntı yaşamadım.

Evet duydum ama bunun karşılığında büyük bedel ödediler ve çok pişmanlar.

Eski bilgisayarımda trojan vs. bir sürü virüs vardı (sadece eski bilgisayarıma korsan oyun yüklüyorum) ve bir tanesini bile algılayamadı.

Desteğe sorunumu ilettim ama hala geri dönüş yapmadılar size sorunumu açıklayayım belki ilgilenen birisi vardır. Öncelikle merhaba, toplam 15 gün önce Kaspersky Security Cloud Free personal sürümüne ücretsiz bir şekilde geçiş yaptım. Sonrasında ise nasıl çıkacağımı bilemiyordum ve o an ki umursamazlıkla uğraşmadım. Şimdi ise deneme sürümü bitti, "lisans alın." Yazısından başka hiçbir şey çıkmıyor. İptal etmek için araştırma yapsam o sekmeye giremiyorum, arayüz bile çıkmıyor, cevaplarınız için teşekkürler. (Kopyala yapıştır yaptım onun için mantıksız olabilir)
Foruma yazmamışsınız desteğe yazmışsınız.

İlk olarak bahsettiğiniz hata değil, yazılımı kullanmayı bilmemeniz.
Kurarken bu şekilde kuracaksınız.

Antivirüs arıyorum Kaspersky dışında (Sebebi: Kaspersky'da bir hata aldım ve onu düzeltesiye kadar bilgisayarı korumak istiyorum.). Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Kaspersky'da ne hatası aldın? Bende hata aldığım için sildim. Avp.exe kodlu bir hata aldım, bunu teknik desteğe yazdım. Geri dönüş yapacaklar inş.

Avp.exe kodlu hata aldım bunu da desteğe yazdım. Sıkıntı ne anlamadım. Tamam bende de sıkıntı oluşmuş olabilir. Zaten yardım etsinler diye yazdım?
Kendi konunuzu açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı