En iyi antivirüs hangisi?

@Kaspersky Kullanıcısı.

1601842551690.png

Alt kümesinde olduğuna göre antivirüs olarak da kullanılabilir. Farkı siz söyleyin ya da anlayalım belli ki Google ve McAfee bilmiyor bu işi.

@Kaspersky Kullanıcısı.

Alt kümesinde olduğuna göre antivirüs olarak da kullanılabilir. Farkı siz söyleyin ya da anlayalım belli ki Google ve McAfee bilmiyor bu işi.
Yazılım üreticisine sor anlarsınız farkı. Açıklamasını zamnaında yapmıştık araştırıp bulun. Fark var aralarında bunu üretici de kabul ediyor sizin etmemeniz bir şeyi değiştirmiyor.

Yazılım üreticisine sor anlarsınız farkı. Açıklamasını zamnaında yapmıştık araştırıp bulun. Fark var aralarında bunu üretici de kabul ediyor sizin etmemeniz bir şeyi değiştirmiyor.

Fark yok diyen birini göremiyorum. Attığım açıklamada da fark yoktur yazmıyor zaten. Virüs, Malware'in alt kümesidir diyor. Açıklamam gerekeceğini düşünmezdim ancak ikinci cümlem: "Fark burada bahsedilenin dışında bir kavramsa söyleyin." Anlamına geliyordu. Bunu yazılım üreticisine de sormayacağım araştırma da yapmayacağım, benim kuruntum yok bunun aksinde bir iddiam da yok mesajı yazana sordum öğrenmek için hepsi bu.

Yaklaşık 1 yıldır Comodo kullanıyorum memnunum, en iyi ücretsiz anti-virus bence. HIPS ve birkaç özelliğinden dolayı KSC'den daha iyi olduğunu düşünmekteyim.

Geri
Yukarı