En iyi çeviri sitesi nedir?

Bu klişe cevabın hiçbir faydası yok, biliyorsun değil mi?

Google translate gayet iyi, bazen tam çeviremesede anlıyorsun birazda ingilizcen varmış, çevirdikten sonra İngilizcesini tekrar okursan tam anlarsın hatta ingilizce bilgine çok fayda sağlar. Diğerler çevirilere göre ulaşmak daha kolay "çe" yazıyorsun Google ceviri açılıyor.

Google translate gayet iyi, bazen tam çeviremesede anlıyorsun birazda ingilizcen varmış, çevirdikten sonra İngilizcesini tekrar okursan tam anlarsın hatta ingilizce bilgine çok fayda sağlar.
Hocam iyi fakat artık başka çeviriye geçenler oluyor çevremde de. İnternettede görüyorum. En iyisi nedir diye size sormak istedim.

Hocam iyi fakat artık başka çeviriye geçenler oluyor çevremde de. İnternettede görüyorum. En iyisi nedir diye size sormak istedim.
En iyisi hangisidir bilmiyorum ama Google çeviriyi her gün en az 5 kez kullaniyorum. Telefon klavyesinin sağ üst köşesinde üç nokta var ona basıp hemen klavye üzerinden çeviriyorum. Onun dışında ekran çevirisi yapan bir uygulama kullanıyorum. Seçtiğim alandaki yeri anında ceviriyor Google çeviriyi kullanıyor. Kullanmak isteyen olursa adı "screen translate" turuncu rekli bir uygulama çok kullanışlı, oyun oynadığım zaman günde 100 kere kullandığım oluyor. Şürekli kullanıcaksanız ulaşılması kolay çeviriyi kullanmanızı öneririm.

instagramda yabancı gruptaki 2 rastgele cümleyi kopyalayıp Deepl ve google translatede çevirdim, deepl daha iyi sonuç verdi.
Screenshot_20220731-111239_Chrome.jpgScreenshot_20220731-111254_Chrome.jpgScreenshot_20220731-110632_Chrome.jpgScreenshot_20220731-110613_Chrome.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı