En iyi forum Technopat Sosyal

Technopat reklamı yapmak istemiyorum. "Şu forum iyi şu forum kötü." demek de istemiyorum. Her forumun kendine göre sevilen veya sevilmeyen özellikleri var. Gereksiz bir şekilde yarışa tutulmaya gerek yok.

Ayni fikirdeyim en sevdigim forumlardan biridir Technopat ama karsilastirma yapmak yanlis olur zira X forumunun bazi yönleri Technopat'dan iyidir, Y forumunun bazi kurallari Technopat'dan esnektir vs. diye sidik yaristirmaya gerek görmüyorum.
Technopat iyidir, candir diyelim gerisini siz anlayin :)

Ayni fikirdeyim en sevdigim forumlardan biridir Technopat ama karsilastirma yapmak yanlis olur zira X forumunun bazi yönleri Technopat'dan iyidir, Y forumunun bazi kurallari Technopat'dan esnektir vs. diye sidik yaristirmaya gerek görmüyorum.
Technopat iyidir, candir diyelim gerisini siz anlayin :)
Beğenileriniz mesajlarınızdan nasıl fazla olabiliyor? Merak ettim de. :)

Daha sonra hoşunuza gitmeyen bir şey olunca farklı forumlarda ''Technopat şöyledir böyledir'' demeyin de en iyi kavramı az ötede kalsın.

Köstekleri sevmiyorum.

Üstüne alınma.
Jira bey siz bi ara moderatör idiniz ne oldu ?

Beğenileriniz mesajlarınızdan nasıl fazla olabiliyor? Merak ettim de. :)

Vallaha bilmiyorum begenilerimi ve diger üyelerin begenilerini, ileti sayilarini vs. görmemi engelleyecek filtre koydugum icin kac begenim ve iletim var bilmiyorum. Beni rahatsiz eden bir konudur ama begeni sayilari onu biliyorum; surada konu acmistim hatta :)

Merhabalar bugün sizlere benim açımdan en iyi forum olarak görülen Technopat Sosyal'in neden en iyi forum olduğundan bahsedeceğim. İnternet aleminde birçok forum var ünlüsü de var ünsüzü de... Ad vermeyeyim bir çok foruma üyeyim ve aralarında en aktif kullandığım Technopat Sosyal. Bilgisayar ile ilgili bir sıkıntım olduğunda hemen Technopat Sosyal'e atlıyorum. Diğer forumlarda çok boş konular olabiliyor mesela Türkiye'nin en eski forumlarından olan "X" forumu. Fakat Technopat Sosyal üyeleri ile bir samimiyet gerçekleştiriyor ve açtığınız konuda bahsettiğiniz sorun saatler içerisinde çözüme kavuşabiliyor. Technopat Sosyal yetkilileri ve üyeleri hep birlikte burayı benimsiyorlar ve boş konuşmaktan ziyade forum kısmında açıklanan sorunların çözüme kavuşması için uğraşıyorlar. İşte Technopat Sosyal'in en sevdiğim kısmı da bu... Bu arada son olarak söylemek istediğim şey: Technopat Sosyal'i arkadaşım sayesinde öğrendim ve çok sevdim!

Kime göre, neye göre? Mesela SDN kullanıcıları Technopat'tan nefret ediyor.

Geri
Yukarı