En iyi GTA oyunu nedir?

En İyi GTA?

• Oy verenlerin toplamı
    292
Yav aramızda 1 yaş var hala küçük çocuk muamelesi yapıyorsun. Ben haksız filan değilim, orada kazık gibi ünlem işareti var, sonra sen yazınca özrümü de diledim kaç saattir uzatan sensin. Sıkıyorsa dene bakayım kafamı kökünden koparmayı ne oluyormuş sonucunda kendi gözlerinle görürsün. Benim de sana hakkım haram olsun. Hadi git ikile şimdi.

Yaşı geçtim dedim ya anlama bozukluğunuz var sanırım. Haksızsın bana orada durduk yere sert çıkıp kendimi savunduktan sonra tekrardan yazıyorsun ama sana mantıklı bir cevap verince de kendi kendine abileniyorsun kafanı kökünden koparırım demedim koparırlar dedim ben öyle değmeyecek insanlar için kılımı kıpırdatmam senin bende hakkın yok ben sadece kendimi savundum burada patavatsızlığı başlatan sensin. Ben sana orada kardeşim ona gönderme yapacaksan ona yaz bana yazma dedim insan gibi söyledim kemçiren sensin.

Ne alakası var ben GTA 4 videoları bile izlemiyorum ben küçüklüğümden beri GTA 4 severim fizik motoru olsun karakter olsun hikaye olsun bana burada elinde kanıt olmadan da iftira atarak hakkıma girdin haram zıkkım olsun.

Üsttekine gönderme yaptım usta senle alakası yok aslında konunun. Kusura bakma.
Özür dilemişim , açıklamamı yapmışım, ünlem işareti atıp ciddiye almadığımı belirtmişim (eğer hala ünlem işaretinin bu görevi olduğunu bilmiyorsan konulara bir daha bakman gerekebilir)
Üstekine gönderme yaptım diyerek bana sert yapıyorsun ona gönderme yapacaksan ona yaz kardeşim.
ondan sonra kardeşimli mardeşimli konuşmaya başladın. Eğer düşünebilen bir insan olsaydın orada o cümleyi niye kurduğumu da anlayabilirdin. Yani sen uzattın ben devam ettirdim.
@enes_yldrm_1 sen ilk lafı koymadın mı? Evet sen koydun, ve şimdi de hakkın yok bana laf koymaya.

@enes_yldrm_1 kanıtınız var mı bununla ilgili? Son zamanlarda da GTA 4 övüp GTA SA linçlemek moda oldu burada.
İlk lafı ben mi koymuşum? Ben gta sayla ilgili yorum atmışım oradan fırlamışsın , kanıtın var mı yok moda oldu filan. Eğer unuttuysan sayfa 3 ten başlıyor.

@enes_yldrm_1 Ayrıca, o lafları sizin gibi her farklı zevki olana populizme oynuyor dediğiniz için söyledim. Bir oyun için bu kadar laf kalabalığı yapmayan adama zaten saygım sonsuz.
GTA sa bana göre şişirilmiş balon. Tamam zamanına göre mükemmel oyun da biz hala 2005 te yaşamıyoruz ki. GTA sa diyenlerin birkısmı eski şeyleri övüp havalı olmaya çalışanlardır. (Bana göre en iyisi gta 4 bu arada)
Burada ne yazıyor peki şekerim? :)

@enes_yldrm_1 Ayrıca, o lafları sizin gibi her farklı zevki olana populizme oynuyor dediğiniz için söyledim. Bir oyun için bu kadar laf kalabalığı yapmayan adama zaten saygım sonsuz.
Benim ağzımdan populizm diye bir kelime çıktıysa kapatıyorum forum hesabını. Bulur musun lütfen? Ben sadece bir kısmı (herkes değil ) için konuştum.

Artık konu burada bitsin bence fazla gereksiz uzadı iyi akşamlar.

Burada ne yazıyor peki şekerim? :)
Bu arada ben de gta sayla büyüdüm yani yeni oyuncu filan da değilim. Sadece oyun çağın ötesinde kaldığı için ve "old olmak" amacıyla yazan çocukların olduğunu bildiğim ve kendi gözümle gördüğüm için öyle yazmıştım.

Bu arada ben de gta sayla büyüdüm yani yeni oyuncu filan da değilim. Sadece oyun çağın ötesinde kaldığı için ve "old olmak" amacıyla yazan çocukların olduğunu bildiğim ve kendi gözümle gördüğüm için öyle yazmıştım.
Ben de oyunun senaryosunu bitireli 3 yıl daha olmadı diyorum, ama oyunun hala gideri var. Oynanış paslandı sadece. Bu kadar.

Özür dilemişim, açıklamamı yapmışım, ünlem işareti atıp ciddiye almadığımı belirtmişim (eğer hala ünlem işaretinin bu görevi olduğunu bilmiyorsan konulara bir daha bakman gerekebilir)

Ondan sonra kardeşimli mardeşimli konuşmaya başladın. Eğer düşünebilen bir insan olsaydın orada o cümleyi niye kurduğumu da anlayabilirdin. Yani sen uzattın ben devam ettirdim.

Özür diledin bende mantıklı cevap verdim şimdi özür diledin çünkü haksız olduğunu düşündün sonradan bende sana mantıklı bir şey yazdım sende çok sert yaptın ve bana abilik tasladın ünlem işareti konusunda da dalga geçtiğine eminim. Kardeşimli konuştum çünkü benim konuşma tarzım bu ben herkese kardeşim derim artistlik babında söylemedim uzatmak için de yazmadım ama bana iftira atarak kızdırdın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı