En iyi hafif antivirüs

Merhaba arkadaşlar, cok klasik bir soru ama ben hep PC'yi kastırmayacak hem de iyi bir koruma saglayacak bir antivirüs programı istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

En hafifi ESET en sağlamı Kaspersky karar sizin sisteminiz yetiyor ise Kaspersky kullanın yetmiyor ise ESET de olabilir ama bana göre korsan oyun falan indirmiyorsanız Windows Defender fazlasıyla yeterli üstüne çok bir gerek yok.

Çamur atmak gibi olmasın ama Kaspersky'ı kurdum ve bilgisayarım yavaşlattı benim. Öncellikle benim bilgisayarım her daim 4 saniye içinde açılır ama Kaspersky'ı kurunca bu süre 15 saniyeye çıktı.

Şu anda Kaspersky Microsoft'tan daha hızlı gibi. Belki önceden kötüdür performansı fakat şu an iyi.

ESET elbette, en hafif çözüm şüphesiz.
ESET'in yanında RAM açısından sorun yoksa Bitdefender da çok iyidir. Autopilot özelliği son zamanlarda çok gelişti, sistem performansına olan etkisi minimal düzeyde.

ESET elbette, en hafif çözüm şüphesiz.
ESET'in yanında RAM açısından sorun yoksa Bitdefender da çok iyidir. Autopilot özelliği son zamanlarda çok gelişti, sistem performansına olan etkisi minimal düzeyde.
Hocam son zamanlarda BitDefender'ı çok övdünüz :D Şu Kaspersky lisansım bitince ona bakacağım bir.

En hafifi ESET en sağlamı Kaspersky karar sizin sisteminiz yetiyor ise Kaspersky kullanın yetmiyor ise ESET de olabilir ama bana göre korsan oyun falan indirmiyorsanız Windows Defender fazlasıyla yeterli üstüne çok bir gerek yok.

Teşekkürler.

En temizi ESET hocam hem kolay kullanımı var hem de hafif.

Peki ESET koruma olarak nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı