En hafif antivirüs önerisi

pc rehberi

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sistemim çok ağır antivirüsleride kaldırır ama yayın vb. işler yapacağım için kasmamasını istiyorum. Antivirüs programı kullanmassam bir şey olur mu? (Not Windows 7 ve ESET antivirüsüde sildiğim için sordum)

Size Windows Defender önerecektim ama Windows 7'de var mı çok mu sağlam bilemiyorum. O yüzden çok sıkıntıya sokmayacaksa kullanmayın. Cidden sistemi yavaşlatıyor.

Size Windows Defender önerecektim ama Windows 7'de var mı çok mu sağlam bilemiyorum. O yüzden çok sıkıntıya sokmayacaksa kullanmayın. Cidden sistemi yavaşlatıyor.

Windows Defender var sanırım ama ben kullanmıyorum.

Hafif antivirüs diye bir şey var mı acaba? 1 yıldır antivirüs kullanmıyorum bilgisayarı aşırı yüke soktuğu için, eğer girdiğiniz sitelere dikkat ederseniz kolay kolay virüs kapmazsınız.

Sistemi çok mu yorar diyorsunuz?

Windows Defender var sanırım ama ben kullanmıyorum.

Sistemi çok mu yorar diyorsunuz?

Ben kaspersky kullanıyordum fakat cidden yoruyordu bilgisayarı. Şu an sildim ve ciddi derece de performans farkı var. Çok korsan falan kullanmıyorsanız defender yeterli olur.

Ben kaspersky kullanıyordum fakat cidden yoruyordu bilgisayarı. Şu an sildim ve ciddi derece de performans farkı var. Çok korsan falan kullanmıyorsanız defender yeterli olur.
korsandan uzak duruyorum
En hafifi Norton(ücretli) ve Comodo'dur. Ama Comodo çok şüpheci bir AV, oyun bile açtırmayabiliyor. O yüzden ayda 1 kere Kaspersky yükleyin sistemi tam taratın sonra kaldırın. En iyisi bu olur sizin adınıza.
teşekkürler

Geri
Yukarı