En iyi İngilizce ögrenme uygulaması nedir?

Hikayeli oyunlar, uzun vadede sizi dile maruz bıraktığı ve sevdiğiniz içeriğin sizi içerisine çektiği hikayeli oyunlar benim için en iyi dil öğrenme kaynağıdır.

Duolingo vs, görüyorum fakat daha iyisi olabileceğini düşünüyorum bildiğiniz var mıdır?

PC kullanıyorsanız kesinlikle Chrome eklentisi olan language reactor kullanmalısınız. Şu anlık sadece Duolingo kullanıyorum. Memrise iyidir ben tavsiye ederim. Diğer uygulamalar ücretli.

Duolingo vs, görüyorum fakat daha iyisi olabileceğini düşünüyorum bildiğiniz var mıdır?
Pc kullanıyorsanız kesinlikle Chrome eklentisi olan language reactor kullanmalısınız.Şuanlık sadece Duolingo kullanıyorum.Memrise iyidir ben tavsiye ederim.Diğer uygulamalar ücretli.
Hikayeli oyunlar, uzun vadede sizi dile maruz bıraktığı ve sevdiğiniz içeriğin sizi içerisine çektiği hikayeli oyunlar benim için en iyi dil öğrenme kaynağıdır.
Mobilde hikayeli oyun mu var?

İngilizce geliştirmek için en iyi uygulamalardır.

• 1. Duolingo
  • 2. babbel.
  • 3. rosetta stone.
  • 4. memrise.
  • 5. Busuu.
  • 6. fluentu.
  • 7. hellotalk.
  • 8. quizlet.
  • 9. anki.
  • 10. BBC learning English.

İngilizce geliştirmek için en iyi uygulamalardır.

• 1. Duolingo
  • 2. babbel.
  • 3. rosetta stone.
  • 4. memrise.
  • 5. Busuu.
  • 6. fluentu.
  • 7. hellotalk.
  • 8. quizlet.
  • 9. anki.
  • 10. BBC learning English.

Önerdiğiniz var mı? Aralarından.

PC kullanıyorsanız kesinlikle Chrome eklentisi olan language reactor kullanmalısınız. Şu anlık sadece Duolingo kullanıyorum. Memrise iyidir ben tavsiye ederim. Diğer uygulamalar ücretli.

Stardew Valley oynayabilirsin İngilizce yaparak dili.

Son düzenleyen: Moderatör:

Mobile olduğunu belirtmediniz, fakat varlar.

GTA 3 - Vice City - San Andreas - Liberty City Stories, bully, Max Payne.

Telefonun güçlüyse PS2 emülatörü bile kurabilirsin, güçsüz ise PSP emülatörümüz var ki içerisinden God of War ghost of sparta ve chains of olympus oynayabilirsin. İçeride Prince of Persia Warrior within ve the tho thrones da var. Oynarsan Call of Duty oyunu bile var. GTA Vice City stories veya RPG seviyorsan Persona 3 portable önerebilirim.

Geri
Yukarı