En iyi internet firması hangisi?

Fiberde kopma oluyor mu bilmiyorum fakat Telekom altyapısından Superonline kullanıldığında iş Telekom'a kalıyor. Telekom'daki altyapıda sıkıntı olursa o arkadaştadada sıkıntı olur.

TurkNet ise kendi fiber altyapısında bir sorun yaşayanı ya da geç bağlalatılma olayını hiç görmedim.

Burdada kendi şeffaflık raporları bulunmakta:Sınırsız ve Taahhütsüz ADSL/VDSL/Fiber İnternet Paketleri - TurkNet

TT zaten sorunların belası zaten sorun mu olur bizde sıkıntı yok derler.

TurkNet'te hızı düşenler ve kopma olanlarda TT altyapısı kullanıyorlar bu yüzden olma ihtimali yüksek gibi.

Biraz saçma olmuş. En çok abonesi olan Türktelekom'da sorun yaşanma ihtimali daha yüksek. Başka bir durum, Türktelekom altyapısı kullanan başka bir firmada Türktelekom'dan kaynaklanan bir sebepten dolayıda kötü olarak algılanabilir. Kullanılan sağlayıcının benim bölgemdeki olan hizmeti mükemmel olabilir ve hiç şikayet olmaz ama başka bir bölgede işkence olabilir.

Örnek= Millenicom en iyisi, mükemmel desem kaç arkadaş sövecek ?

Türk Telekom VDSL kullanıyorum şimdiye kadar aldığım en iyi hizmeti alıyor olabilirim.
İş yerinde TurkNet kullanıyorum onda da çok memnunum.
Bölgesel altyapı farklılıklarından kaynaklı memnuniyet sıralaması yapılmalı. Genel sıralama Türkiye için yanlış. Bütün altyapılar aynı değil.
Ne kadar para ödüyorsunuz ve kaç Mbps alıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı