En iyi kredi karti hangisidir?

luckluckii

Hectopat
Hangi bankaya gitmeliyim kredi karti cikarmak için? World için Yapı Kredi'ye gitmeyi dusunuyorum. Konunun ana fikri taksitli urunler alabilme.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    73,4 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleyen: Moderatör:
Cep telefonu gibi taksitli alışverişler için kredi kartı arayışındaysanız Vatan, Hepsiburada ve N11 gibi web sitelerinden alışveriş kredisi seçeneğinde sık kullanılan kartları kendiniz adına listeleyebilir ve tercihte bulunabilirsiniz.

Öğrenci iseniz Ziraat bankası derim.

Öğrenciyseniz Maximum Genç öneririm. Aidatlı kartın özellikleri var fakat öğrenciyseniz aidat almıyor ve dünya kadar kampanyası var. Almak için üniversite öğrenci belgenizi göstermeniz yeterli. Gelir belgesi sunamıyorsanız maalesef limiti en fazla 2000 TL olabiliyor.

Öğrenciyseniz Maximum Genç öneririm. Aidatlı kartın özellikleri var fakat öğrenciyseniz aidat almıyor ve dünya kadar kampanyası var. Almak için üniversite öğrenci belgenizi göstermeniz yeterli. Gelir belgesi sunamıyorsanız maalesef limiti en fazla 2000 TL olabiliyor.

Ben maximum genc kart başvurdum. Onun aidatı olmuyor mu? Maximum Troy kart 450 TL yillik aidat diyor. Ne yapacağım? Bilemedim. Yardim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı