En iyi muhabbet kuşu yemi hangisi?

valla tanıdıklarım veriyor petshop dahil

11017768894514.jpg

Ben böyle kuş kumu aldım büyük parçalar var vermeli miyim? Diğer kumlardan ne farkı var bu kum grit olarak geçiyor sanırsam diğer kum tuz gibi tane tane bunda büyük parçalar var.

Muhabbet kuşları için satılan grit kumdan aldıysanız sorun yok.

Aynen fakat büyük taşlar falan var sıkıntı olmasın diye sorayım dedim bir de şu ballı mallı yemler var ya içinde böyle renkli şeyler var onları nasıl yiyorlar ben parmağımla tırnağımla bile kıramadım deneme amaçlı aldım fakat nasılsa bu taş gibi.

Aynen fakat büyük taşlar falan var sıkıntı olmasın diye sorayım dedim bir de şu ballı mallı yemler var ya içinde böyle renkli şeyler var onları nasıl yiyorlar ben parmağımla tırnağımla bile kıramadım deneme amaçlı aldım fakat nasılsa bu taş gibi.
Ballı kraker almayın zaten hocam daldarı alın kafesinde 1 hafta dursun alışır yer benimkiler 1 günde bitiriyor.

Ballı kraker almayın zaten hocam daldarı alın kafesinde 1 hafta dursun alışır yer benimkiler 1 günde bitiriyor.

Benimkiler 10dakika :D 6kişi hücum ediyorlar

Versele laga buldum Amazon'da 45TL'ye düştü bastım direk 10tane 500TL civarı tuttu 50TL de karttan geldi yurt dışı alışveriş sitesi diye 450TL'ye 10tane versele laga aldım sende ara sıra kontrol et istiyorsan gerçi sen farklı yem kullanıyordun ama olsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı