En iyi muhabbet kuşu yemi hangisi?

%4 inorganik maddeyi nereden biliyorsunuz içeriğine baktım internetten öyle bir şey bulamadım? Ayrıca verselelaga prestige %100 doğal diyor verselelaganın kendisi (peletyemi demiyorum)

Amazon'dan bak görürsün

Ben de bir süre araştırıp TR'de alınabecek en iyi yemlerden bir tanesi olarak versela Laga'yı buldum. 4-5 aydır kullanıyorum. Kuşlar memnun. Amazon'dan almaya çalışıyorum. Bazı satıcıların sahte ürün veya büyük paketlerden bölerek kendileri paketledikleri ürünleri sattığına dair şikayetler gördüm.

Şu an Amazon kendisi satıyor 1kg si 35 TL

Amazon'da yemin bilgileri yazıyor diğer yerler de yazmıyor %4 inorganik madde mevcut ben %100 organik istiyorum fakat bulamadım bende 2yetişkin 4yavru var şu anlık yavruyemi veriyorum 2kg falan kaldı onlar bitsin versele ye başlarım siparişimi verdim Amazon'dan.

Amazon'dan bak görürsün

Şu an Amazon kendisi satıyor 1kg si 35 TL

Amazon'da yemin bilgileri yazıyor diğer yerler de yazmıyor %4 inorganik madde mevcut ben %100 organik istiyorum fakat bulamadım bende 2yetişkin 4yavru var şu anlık yavruyemi veriyorum 2kg falan kaldı onlar bitsin versele ye başlarım siparişimi verdim Amazon'dan.
Verselelaga kendi yemleri için 100 doğal diyor zaten dünyanın en iyi yemleride kendilerine ait zaten kendi sitesine girip yemlerin içinde ne olduğuna bakınız zaten ambalajlarında da yazıyor örnek bi verselelaga yemi.
1677843182887.png

Son düzenleme:
Evde yapılmış mama, kuş yemiyle bal, sevdiği meyveler ne ise rendeledikten sonra karıştırıp, kalıplarda koyun 10 dakika pişirip yedirmek.

Evde yapılmış mama, kuş yemiyle bal, sevdiği meyveler ne ise rendeledikten sonra karıştırıp, kalıplarda koyun 10 dakika pişirip yedirmek.
ben daha kendime elma kesmiyom

Verselelaga kendi yemleri için 100 doğal diyor zaten dünyanın en iyi yemleride kendilerine ait zaten kendi sitesine girip yemlerin içinde ne olduğuna bakınız zaten ambalajlarında da yazıyor örnek bi verselelaga yemi.
Eki Görüntüle 1688313
amazondan bi fotoğraflara bak görürsün %4 var

Ya kanka versele laganın kendisi %100 doğal diyor sen tutturmuşsun %4 diye kullanma o zaman.

Reklam olur hocam kusura bakmayın.

Analiz değelerinde %4inorganik madde diyor doğal olsa kaç yazar inorganik diyor git bir bak Amazon'dan ben direk doğal istiyorum hiçbir madde olmadan amacım senle rekabete girmek değil

Yeni konular

Geri
Yukarı