En iyi oyun şirketi hangisi sizce?

dünyanın en iyi oyun şirketi hangisi sizce

• Valve

Oy: 40 22,5%
  • Electronic Arts

Oy: 5 2,8%
  • Rockstar Games

Oy: 75 42,1%
  • Ubısoft

Oy: 7 3,9%
  • Epic games

Oy: 13 7,3%
  • Square Enix

Oy: 5 2,8%
  • Tencent Games

Oy: 3 1,7%
  • Blizzard Entertainment

Oy: 6 3,4%
  • Riot Games

Oy: 16 9,0%
  • Activision

Oy: 8 4,5%

• Oy verenlerin toplamı
    178

Modern Warfare cidden başlı başına değiştirilmiş harika bir oyun. Evet ilk oyunun senaryosunu pek sevmedim ama 2 ve 3.oyunda düzeltirler. MW3 bana göre güzel bir oyun değildi. Çünkü eski Infinity ward ekibi anlaşmazlıklar yüzünden John Mactavish'i öldürttü. Çok üzücü fakat bir yandanda etkili bir ölüm sahnesi olmamıştı. Bu yüzden yeni gelecek üçlemenin iyi olacağını düşünüyorum. MW 2019 cidden harika bir oyundu.

Daha oyunundaki hileyi zapt edemeyen Valve nasıl seçilir anlamıyorum. Her sene yaptığı leş indirimler de bunun tuzu biberi, kopyala yapıştır. En kötü firmalardan bence.
Half life,tf,l4d,portal senin düşündüğün sadece cs:go genel olarak bakman lazım

Activision tabiki,CoD'u yeter.

Activision ile Blizzard'ı ayrı yapmasaymışsınız keşke,ikisi de aynı şirket artık.

CD PROJEKT RED derim tabii son yaşanan olaylardan sonra biraz karizması çizilmiş olsa da toparlarlar diye düşünüyorum.

@FalconPolat Kral hala oynanıyor half life 3 hala bekleniyor yapma gözünü seveyim
Bunlar nasıl Valve'i en iyi şirket yapıyor onu anlamadım, o kadar gelişmiş oyun yapanlar varken sırf 10-15 senelik oyunların ekmeğini yiyen ve bunları zerre geliştirmeyen firmaya en iyi demek bayağı komik.

Rockstar. Son zamanlarda kaliteyi iyice düşürdüler fakat her oyunu kalite kokan başka bir şirket yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…