En iyi oyuncu işlemcileri

Tamam da kanka diyorum ki arkadaşla ayni PC değerinde vs attık 10-11 bitti sonra o arkadaş bileği sağlam olan benimle vs de kafa kafaya giden arkadaşım 5 bin TL değerinde PC'ye geçti ve ben onu 20-2 yendim o beni vuramadı o bana hep şunu dedi kanka sen nasıl vuruyorsun öyle göremiyorum seni nereden vuruyorsun dedi.

Gel kanka vs atalım ama bana sistemini söyle ikimizin sistemi eşit sayılır veya 3 yukarı 5 aşağı değerinde sistemse ikimizin ki kimin bileği iyiyse o yener ama senin sistem i7 işlemci ile eşitse beni yenersin.

Aman aman bir sistemim yok fakat PUBG Mobile'yi bütün ayarlar Max bir şekilde oynayabilirim ayrıca PC hakkındaki bilginin çok yüzeysel olduğunu öğrendim bu konuda ki anlatmak istediğimiz şeyi anlamamanı buna bağlıyorum.

İki insansın da reaksiyonları aynı değil. Elinizdeki sistem ile aiminiz iyi ise e-sporcu dahi olursunuz fakat aiminiz kötü ki burada gelip boş boş ağlıyorsunuz. Yok sisteme bağlı 30 bin TL sistem ile 70 bin TL sistemin arasında uçurum var adam hızlı gidiyor falan filan okurken hem gülüyorum hem kızıyorum.

İki insansın da reaksiyonları aynı değil. Elinizdeki sistem ile aiminiz iyi ise e-sporcu dahi olursunuz fakat aiminiz kötü ki burada gelip boş boş ağlıyorsunuz. Yok sisteme bağlı 30 bin TL sistem ile 70 bin TL sistemin arasında uçurum var adam hızlı gidiyor falan filan okurken hem gülüyorum hem kızıyorum.
niye atar yapıyorsun? bu forumda insan istediğini sorar haddi aşmayarak lakin sen haddini aşıyorsun saygılı olmayı öğren sonra senin bildiğin gibi değil olaylar!
gta indir sabaha kadar oyna sıfır kasma sıfır donma her şey on numara lakin iş emülatöre gelince işler karışıyor yorumum seni kızdırıyorsa okumadan geç bu zor bir şey değil herkes atarlı bu arkadaş..

Kaç yaşındasınız? Merak ettim de.
1991

Arkadaşlar çoğu insanın merak ettiği belki de sormadığı bir şeyi size sormak istiyorum 'sorduysa ben görmedim'.
Şimdi konumuz şu bilgisayardan PUBG Mobile oynayan oyuncu sayısı çoktur.
PUBG Mobile sadece GameLoop emülatör sayesinde oynanabiliyor (en iyisi o)

Şimdi bazı oyuncular var resmen onları vurmak çok zor neden derseniz mermi atıyorsunuz işlemiyor kafa kafaya çatışmaya girdiğinizde ise sizi çok rahat vuruyor siz adama çok vurdum yahu diyorsunuz ama adamın 20 canı gidiyor sizin ise 100 ve kafa kafaya vs ye girdiğiniz zaman o adam resmen çok hızlı hareket ediyor ve bir nevi ışınlanıyor gibi o adamı vurmak çok zor ve adam mesela 400 metrede olsun o adamın sisteminin ne kadar sağlam olduğunu o uzaklıktan anlayabiliyorsunuz nasıl mı o adam eğer ufak çapkı hareketler ediyorsa olduğu yerde bu hakaretler çok hızlı ise ve o adamın sistemi çok sağlam oluyor yani o adamın uzak mesafeden ettiği hareketler hızlı ise sistemi çok sağlam anlamına geliyor sizce bu adamlar gibi olan kişilerin sistemi nedir işlemcisi nedir ekran kartı nedir en iyi emülatör için hangi işlemci seçilmeli?
Emülatörü besleyen ve önemli parçacı olan şeyler nedir ekran kartı mıdır işlemci midir ikisi midir eğer ekran kartı ise hangi ekran kartları seçilmeli emülatör için hangi ayarlar yapılmalı mesela birçok ayar var örnek NVIDIA ayarları emülatör içinde olan ayarlar 3D ayarları ve bilmediğimiz birçok ayarlar.
Eğer işlemci ise hangi işlemciler seçilmeli gerçekten çok merak edilen bir şey bu.
ve benim için çok önemli bir şey daha sormak istiyorum mesela
ben i7 11700k işlemci alsam ve rakibimde ise i9 11 nesil -11900K olsa ekran kartlarımız ayni olsa
o rakip benden üsttün mü olur? emülatör de pubg mobile için soruyorum diğer oyunlar için sormuyorum.
20 kişiden 2-3 kişi yardımcı olmaya kalktı diğerleri
Alakası yok. Hocam oynayamadığınız için sanırım bunları yapıyorsunuz. Adamın sistemi 3090 Tİ i9 12900ks 64 GB ram olsa seninki 10000 TL'lik pc olsa bir şey fark etmez.
adamın sistemi 3090 olacak senin sistem ise i5 işlemci ekran kartı sıradan olacak ve bir şey fark etmez öylemi hiç kimse mi şu emülatör den anlamıyor.

Aman aman bir sistemim yok fakat PUBG Mobile'yi bütün ayarlar Max bir şekilde oynayabilirim ayrıca PC hakkındaki bilginin çok yüzeysel olduğunu öğrendim bu konuda ki anlatmak istediğimiz şeyi anlamamanı buna bağlıyoru

Hocam 15 bin TL olan PC ile bu oyunun içinden geçersiniz. Ben RX 570 i5 4460 8 GB RAM olan bilgisayarımda gayet de iyi oynuyorum örneğin kuzenimin bilgisayarı benimkinden 2-3 kat daha güçlü ama dağıtıyorum onu önemli olan aim Aim'iniz kötü ise vuramazsınız. Burada yanlış bilgi vermeyin.
knka yanlış bilgi verdiğim yok üst düzey sistemi olanlar 1 vs 4 atıyor dağıtıyor ortalığı emülatör den anlayan birileri çıkarsa beni çok iyi anlar ne demek istediğimi.

Hocam 15 bin TL olan PC ile bu oyunun içinden geçersiniz. Ben RX 570 i5 4460 8 GB RAM olan bilgisayarımda gayet de iyi oynuyorum örneğin kuzenimin bilgisayarı benimkinden 2-3 kat daha güçlü ama dağıtıyorum onu önemli olan aim Aim'iniz kötü ise vuramazsınız. Burada yanlış bilgi vermeyin.
bende tüm ayarları max oynuyorum ama işte max ile oynamak ile olmuyor işler sistemi sağlam adam yakın temas vs ye geldiği anda adamın nasıl vurduğunu nereden vurduğunu anlayamıyorsun cs oyununa benzemiyor emülatör de pubg mobile oynamak.

Son düzenleme:
Kimse emülatörden anlamıyor bir tek sen anlıyorsun heralde. O zaman sistemi ortalama olanlar nasıl yüksek ranklara çıkabiliyor kendimden örnek verirsem sistemim ile zamanında çok oynardım as olmuştum uzun sürede oynamıştım. Kuzenimin de sistemi benden çok daha iyi fakat onun rankı plat idi. Anlayacağınız bilek, aim işi. Rankınız neydi bu arada?

Kimse emülatörden anlamıyor bir tek sen anlıyorsun heralde. O zaman sistemi ortalama olanlar nasıl yüksek ranklara çıkabiliyor kendimden örnek verirsem sistemim ile zamanında çok oynardım as olmuştum uzun sürede oynamıştım. Kuzenimin de sistemi benden çok daha iyi fakat onun rankı plat idi. Anlayacağınız bilek, aim işi. Rankınız neydi bu arada?
anlamıyor demedim anlamıyor mu dedim bir nevi tepki.
ayrıca as kademesine yükselmek çok kolay 10 yaşında ki çocukların hepsi as benim kademem as otoritesi uzaktan savaşırken bazı iyi sistemli olan yayıncıları alabiliyorum iş yakın temasa gelince karışıyor ayni anda ateş ediyoruz o bana 100 vuruyor ben ona 30 veya 20 bazen 0 ama ateş ediyorum ona canı 10 kaldı filan diyorum bazen adamın canı yüzde 80 filan oluyor.

anlamıyor demedim anlamıyor mu dedim bir nevi tepki.
ayrıca as kademesine yükselmek çok kolay 10 yaşında ki çocukların hepsi as benim kademem as otoritesi uzaktan savaşırken bazı iyi sistemli olan yayıncıları alabiliyorum iş yakın temasa gelince karışıyor ayni anda ateş ediyoruz o bana 100 vuruyor ben ona 30 veya 20 bazen 0 ama ateş ediyorum ona canı 10 kaldı filan diyorum bazen adamın canı yüzde 80 filan oluyor.
Demek ki refleksleriniz rakibe göre daha kötü.

Demek ki refleksleriniz rakibe göre daha kötü.
20 senedir rekabetçi oyunlar oynarım refleksimi merak ediyorsan arena m24 vs atabiliriz.
ne demek istediğimi anlamıyorsun mesela sen oyundasın yakın temas biri ile savaşa gireceksin adamı çok hızlı hareket ederek görüyorsun ve ekranın o adamı tam net yakalamıyor ateş ediyorsun işlemiyor mermi adam sana 100 vuruyor sen ona 20 vuruyorsun sorun sende değil adamın sisteminde.

20 senedir rekabetçi oyunlar oynarım refleksimi merak ediyorsan arena M.24 vs atabiliriz.
Ne demek istediğimi anlamıyorsun mesela sen oyundasın yakın temas biri ile savaşa gireceksin adamı çok hızlı hareket ederek görüyorsun ve ekranın o adamı tam net yakalamıyor ateş ediyorsun işlemiyor mermi adam sana 100 vuruyor sen ona 20 vuruyorsun sorun sende değil adamın sisteminde.

Yahu Config ile ayarlanmadan en kral sistemi bile getir 90 FPS üstünü alamaz iken ve bunu ortalama veya alt sınıf bir PC bile alabiliyorken hala neden PC karşılaştırması yapıyoruz anlamıyorum, ya internet farkı ya da bilek konu kapanacak ama sürekli diretiyorsunuz gerçekçi bir iddianız bile yok neymiş efendim adamlar orada tepki bile verememiş O'na bakarsan botlarda bazen tepki veremiyor fakat bunlar insan değil anında tepki vermesi gerek değil mi? Bir sürü alternatif yol var fakat asla sorunlu bir PC ve internet kullanmıyorsan PUBG Mobile için fiyatı önemli değil önemli olan bileğin ve reflekslerindir başka bir şey değil!

Yahu Config ile ayarlanmadan en kral sistemi bile getir 90 FPS üstünü alamaz iken ve bunu ortalama veya alt sınıf bir PC bile alabiliyorken hala neden PC karşılaştırması yapıyoruz anlamıyorum, ya internet farkı ya da bilek konu kapanacak ama sürekli diretiyorsunuz gerçekçi bir iddianız bile yok neymiş efendim adamlar orada tepki bile verememiş O'na bakarsan botlarda bazen tepki veremiyor fakat bunlar insan değil anında tepki vermesi gerek değil mi? Bir sürü alternatif yol var fakat asla sorunlu bir PC ve internet kullanmıyorsan PUBG Mobile için fiyatı önemli değil önemli olan bileğin ve reflekslerindir başka bir şey değil!
Onu anlatmaya çalışıyorum kaç saattir.

Yeni konular

Geri
Yukarı