En İyi RX 5700XT Modeli hangisi?

İtopya'ya gidip sordum. MSI ellerinde kalmamış Gigabyte vardı sanırım ben de tekrar düşünmek için onlardan süre istedim. Sen hangisini önerirsin?

Arkadaşım ben Gigabyte 5700XT Gaming OC düşünüyordum fiyatından ve Gigabyte kalitesinden dolayı.(Nitro'ya kıyasla 400TL daha ucuz)fakat Gigabyte'ın fanlarının sorunlu olduğunu söylüyorlar o yüzden Nitro'da karar kıldım. 400TL fazla veririm en iyi 5700XT kullanırım diye düşündüm. Gigabyte kullanıp çok memnun olanlarda var tabii ki ama ben risk almak istemiyorum.

Arkadaşım ben Gigabyte 5700XT Gaming OC düşünüyordum fiyatından ve Gigabyte kalitesinden dolayı.(Nitro'ya kıyasla 400TL daha ucuz)fakat Gigabyte'ın fanlarının sorunlu olduğunu söylüyorlar o yüzden Nitro'da karar kıldım. 400TL fazla veririm en iyi 5700XT kullanırım diye düşündüm. Gigabyte kullanıp çok memnun olanlarda var tabii ki ama ben risk almak istemiyorum.
Elektronik genel olarak bir risk aslında ve tabii şans... Yarın gideceğim, orada karar vereceğim.
İşlemci darboğaz yapar mı bilmiyorum. Bu sistem rahat rahat 3-4 yıl götürür minimum. 2080’i ne yapacaksın ayrıca 5700 XT’yi OC yapınca 2080 oluyor zaten :D
Kıymetli dostum, özelden bana yazar mısın?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı