En iyi sürücü güncelleme programı hangisidir?

Sürekli Driver Booster Pro kullandım. Hiçbir zararını görmedim. Aksine yararı vardı. Neden bu tür programlara karşı ön yargılısınız?
Kesin verir demiyoruz zaten. Ama sorun yaşattığında hem zamanınızdan çalar hem de sizi fazlasıyla uğraştırır. O yüzden değmez.

Windows 10 böyle bir özelliği var bilmem biliyor musunuz?

1600683350327.png

Sürekli Driver Booster Pro kullandım. Hiçbir zararını görmedim. Aksine yararı vardı. Neden bu tür programlara karşı ön yargılısınız?
İşte sorun bu. Siz sadece kendi tecrübenize dayanarak söylüyorsunuz, biz burada problem yaşayanları görerek.

İlla iş kişisel tecrübelere gelecekse de, bundan 6-7 yıl öncesinde eski laptopımda kullanmıştım. Bilmiyordum o zamanlar bu programları pek. Ekran kartı sürücüsünü güncelledikten sonra görüntü alamadım. O ne olacak?

Ben Driver Booster Pro kullanıyorum. Bende de sorun yaratmadı. Ama Driver Solution Pack'in gördüğü bir sürücüyü Driver Booster göremedi. Solution pack daha iyi gibi lakin virüs barındırıyor program. ESET falan virüslü görüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Driver Booster Pro kullanıyorum. Bende de sorun yaratmadı. Ama driver solution Pack'in gördüğü bir sürücüyü Driver Booster göremedi. Solution pack daha iyi gibi lakin virüs barındırıyor program. ESET falan virüslü görüyor.

Pro alınca kendisi driver yapıp onu mu kuruyor acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı