En iyi tarayıcı hangisi?

Size Göre En iyi, En Basit,En Hızlı Tarayıcı Hangisi?

• Toplama oylamalar
    265
Yer
Antalya
Opera GX işte, çok belli Opera'yı kast ettiğin. Hem linçlemezler, merak etme. Arkandayız.
Linçlemezler. Yavaş "vpn" li veri toplama kapatılamayan bir tarayıcı yani niye linçlesinler ki. (!)

PossibleTurco

Decapat
Makaleler
25
Yer
Barracuda 120, H2002D, TL80 ile mutluluk %100.
Opera GX işte, çok belli Opera'yı kast ettiğin. Hem linçlemezler, merak etme. Arkandayız.
Vallahi hocam kim ne anlıyorsa anlasın. Opera'yı daha önce de sevmediğimi söyledim zaten birçok kere. :)

Yer
Antalya
En iyisi Opera. Özel pencere ve VPN modu var.
Özel pencere evet bu özellik daha önce hiç bir tarayıcıda görmemiştik çok iyimiş diycek hiç bişey bulamıyorum bide "vpn" var dandik olan evet doğru söyledin en iyisi.

İbrahim222

Picopat
Mozilla Firefox
Hiçbiri.

Gizliliğe önem veren, kaynakları idareli kullanan, kullanıcı dostu, eklenti desteği olan tarayıcı en iyisidir. Ve bu kavramlar kişiden kişiye değişiyor, yani somut bir veri yok.

Benim için Basilisk iyi.

Links koyup, onu koymamak da ayrı şey 🤣

Firefox'un eski sürümü gibi Basilisk kullandım ama Firefox'tan farkını anlayamadım.

Makaleler
1
DuckDuckGo'yu ilk defa duyuyorum :D.
O zaman anlatıyım :D.
Duckduckgo gizlilik odaklı bir arama motoru, Google gibi her yerden veri çekmez.
Bir ek meselesi ise Android uygulaması var :D
Sıkıntı ise masaüstü tarafında uygulama yok. Sadece arama moturu olarak var.

painkiller

Gigapat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
RAM yetiyorsa Chrome kullanırım. Ama en iyisi en ideali ve en rahatı bence Opera. Chrome kullanmamın sebebi kişisel aslında. İşim gereği kullanmam gereken sitelerin çoğu Chrome destekli olduğu için diğer tarayıcılarda hata veriyor maalesef.

Yukarı