En iyi Ücretsiz Antivirüs Programı Hangisi?

Pixel_x

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
En iyi Ücretsiz Antivirüs programı hangisidir? Bilgisayarıma Ücretsiz Antivirüs programı kurmak istiyorum, fakat karar veremedim. Ücretliler fiyatları biraz yüksek olduğundan en iyi ücretsiz Antivirüs program önerilerinizi bekliyorum.

Hepsini kullandım diyebilirim. En iyisi bence Bitdefender Free. Gereksiz reklam çıkarmıyor, sade bir arayüzü var ve işini yapıyor.

Bitdefender iyidir. :)
Kimse hayrına bu işi yapmadığı için iyi olanlar, sistemi korur bu denilen her program paralı :)bu ürünlerin free versiyonları da elbet var ama her zaman etkili olmayabilir.

Bitdefender öneririm uzun yıllardır kullanıyorum ve keyleri çok ucuza satılıyor. G2a eBay plati.ru gibi bir çok sitede keyleri mevcut. Ben hep oralardan alıyorum yıllardır.

Ben hiçbirini kullanmıyorum. İnanın öyle bir saf performans oluyor ki çok iyi. Bilmediğiniz linke tıklamayın, bilmediğiniz sitelerden alışveriş yapmayın, korsan indirmeyin yeter.

Ücretsiz sürümlerle uğraşmayın derin. ben 18 TL ye 2 yıllık linsanslı Eset Nod32 aldım.
G2A sitesinde buna ebnzer paketler bulabilirsin. Kafam rahat etsin diyorsa 20-30 TL para değil.

Ben hiçbirini kullanmıyorum. İnanın öyle bir saf performans oluyor ki çok iyi. Bilmediğiniz linke tıklamayın, bilmediğiniz sitelerden alışveriş yapmayın, korsan indirmeyin yeter.
O işler o kadar basit değil hocam :)

Geri
Yukarı