En iyi ve en samimi Twitch yayıncısı

Belki çok yayın açmıyor diğer yayıncıları da seviyorum ama Ekin Kollama bence şöyle ki adamın ana para kaynağı Twitch değil o yüzden ne yaptı ne etti söylüyor YouTube'da da öyle adam.

Unlost'un nesini sevmiyorsunuz gerçekten anlamıyorum. Wtcn gibi kıskanç, Jahrein gibi bütün şeylere burnunu sokan biri değil. Gayet de samimi bir ortamı var. Geçen 100 binin üzerindede izlenip Twitch Türkiye'ninde rekorunu kırmıştır. Kazandığı parayı akmasada damlıyor sözüne getirmeden açık açık para kazandığını belirtiyor ve kazandığı paraları izleyicileri için harcıyor. Artık sponsorlar yardımıyla mıdır orası beni ilgilendirmez. Samimi bir ekibi de var hepsini ayrı ayrı severim. Benim gözümde en iyi ve en samimi yayıncıdır.

Elraen
xlakalukax

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Unlost'un nesini sevmiyorsunuz gerçekten anlamıyorum. Wtcn gibi kıskanç, Jahrein gibi bütün şeylere burnunu sokan biri değil. Gayet de samimi bir ortamı var. Geçen 100 binin üzerindede izlenip Twitch Türkiye'ninde rekorunu kırmıştır. Kazandığı parayı akmasada damlıyor sözüne getirmeden açık açık para kazandığını belirtiyor ve kazandığı paraları izleyicileri için harcıyor. Artık sponsorlar yardımıyla mıdır orası beni ilgilendirmez. Samimi bir ekibi de var hepsini ayrı ayrı severim. Benim gözümde en iyi ve en samimi yayıncıdır.
Açık açık soruyorum, wtcn'ın ne zaman kıskançlık yaptığını gördünüz? Yukarı da dediğim gibi size de söylüyorum. Jahrein izlemeden "her şeye burnunu sokan birisi değil" diyorsunuz. İnternete düşen 1-2 video da gördüğünüz şeylerle insanları yargılamayın. Para kazanıyorum dediği için mi izliyorsunuz? Çekiliş yapması çok güzel bir şey, bu doğru fakat çekiliş yaptığı için gidip o yayıncıyı izlemek zorunda hissetmiyorum kendimi. Oynadığı oyun ilgimi çekmiyor açıkcası. Rekor kırdığı için izliyorsanız daha da komik buluyorum. Siz kazandığı para ile çekiliş yapıyor sanıyorsanız bilmediğiniz çok şey var. HyperX ve viewsonic vs. sponsoru olduğu için para vermeden yapıyor çekilişleri. Sponsorlar sayesinde yapıyor diye kötü bulmuyorum. İyi bir şey fakat diğer yayıncılar hiç yapmıyor gibi konuşuyorsunuz. Sorunumuz da bu zaten, bir yayıncıyı sevebilirsiniz fakat o yayıncıyı seviyorsunuz diye diğerleri kötü yayıncı değildir. Ben Jahrein izliyorum diye "unlost x yapıyor" diye konuşmuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı