En iyi ve en samimi Twitch yayıncısı

Açık açık soruyorum, Wtcn'ın ne zaman kıskançlık yaptığını gördünüz? Yukarı da dediğim gibi size de söylüyorum. Jahrein izlemeden "her şeye burnunu sokan birisi değil" diyorsunuz. İnternete düşen 1-2 video da gördüğünüz şeylerle insanları yargılamayın. Para kazanıyorum dediği için mi izliyorsunuz? Çekiliş yapması çok güzel bir şey, bu doğru fakat çekiliş yaptığı için gidip o yayıncıyı izlemek zorunda hissetmiyorum kendimi. Oynadığı oyun ilgimi çekmiyor açıkcası. Rekor kırdığı için izliyorsanız daha da komik buluyorum. Siz kazandığı para ile çekiliş yapıyor sanıyorsanız bilmediğiniz çok şey var. HyperX ve ViewSonic vs. sponsoru olduğu için para vermeden yapıyor çekilişleri. Sponsorlar sayesinde yapıyor diye kötü bulmuyorum. İyi bir şey fakat diğer yayıncılar hiç yapmıyor gibi konuşuyorsunuz. Sorunumuz da bu zaten, bir yayıncıyı sevebilirsiniz fakat o yayıncıyı seviyorsunuz diye diğerleri kötü yayıncı değildir. Ben Jahrein izliyorum diye "unlost X yapıyor" diye konuşmuyorum.

Jahrein'i izledim ben. Çok olmasa da izledim. Özellikle chati aşırı kanser. Kendiside her şeyi en iyi ben bilirim kafasında olduğu için ve bana samimiyetsiz geldiği için sempatik bulmuyorum ve sevmiyorum. Sadece dust oynuyor, çekiliş yapıyor, kasa açıyor diye adamın lakabı bıç bıç oldu resmen. Gelen geçen ona sallıyor özellikle Jahrein. Kendisine o kadar laf atılmasına rağmen çizgisini aşmadı. Ben adama karşı yapılan saygısızlıkları sevmiyorum yanlış gösteriyorlar. Elraenn diyor bunu. Dediğim gibi sponsorlardan yapıp yapmadığı beni ilgilendirmiyor diğer yayıncılarda yapmıyor demiyorum. Ayrıca muhabbetinde aşırı dozda küfür kullanmıyor herhangi bir pahalı eşya düşmediği sürece veya korkmadığı sürece. Jahrein kendisine kültürlü diyordu ilk önce kendisine bir bakmasını istiyorum. Wtcn konusunda da geçen uzun zaman sonra beraber Valorant için yayın yapmışlardı en çok takipçili 2 kanal onlarında aralarını iyi olmalarını isterim ama bence kafaları uyuşmuyor. Unlost ödül aldığında vs. diyorum. Ya kıskanç ya da aşırı derecede hırslı. Küfürüde çok kullanıyor rahatsız olan biri değilim ama rahatsız olanlar elbet vardır.

Jahrein'i izledim ben. Çok olmasa da izledim. Özellikle chati aşırı kanser. Kendiside her şeyi en iyi ben bilirim kafasında olduğu için ve bana samimiyetsiz geldiği için sempatik bulmuyorum ve sevmiyorum. Sadece dust oynuyor, çekiliş yapıyor, kasa açıyor diye adamın lakabı bıç bıç oldu resmen. Gelen geçen ona sallıyor özellikle Jahrein. Kendisine o kadar laf atılmasına rağmen çizgisini aşmadı. Ben adama karşı yapılan saygısızlıkları sevmiyorum yanlış gösteriyorlar. Elraenn diyor bunu. Dediğim gibi sponsorlardan yapıp yapmadığı beni ilgilendirmiyor diğer yayıncılarda yapmıyor demiyorum. Ayrıca muhabbetinde aşırı dozda küfür kullanmıyor herhangi bir pahalı eşya düşmediği sürece veya korkmadığı sürece. Jahrein kendisine kültürlü diyordu ilk önce kendisine bir bakmasını istiyorum. Wtcn konusunda da geçen uzun zaman sonra beraber Valorant için yayın yapmışlardı en çok takipçili 2 kanal onlarında aralarını iyi olmalarını isterim ama bence kafaları uyuşmuyor. Unlost ödül aldığında vs. diyorum. Ya kıskanç ya da aşırı derecede hırslı. Küfürüde çok kullanıyor rahatsız olan biri değilim ama rahatsız olanlar elbet vardır.
Jahrein'e abone olan biris olarak, chat sub modunda iken kanser denebileceğini düşünmüyorum. İnsanlar donate ile video atıp "eleştirir misin, ne düşünüyorsun?" gibi sorular sorunca o da kendi düşüncelerini söylüyor. Bunu çok bilmişlik olarak görmüyorum. Ben unlost'a sadece dust oynuyor vs. demiyorum. Jahrein'e sağa sola sallıyor deniliyor. Kendisine de zamanında çok bot atıldı. Chat tabi şaşırdı yani 50k kişi yayında olduğu için. Jahrein'de bot olduğunu ve aldırış edip prim vermemelerini söyledi. Elraenn'le geçen olayları oldu. Elraenn'de yayın da 60k falan izlenmişti sanırım. O da bot olduğunu söyledi. Bot mudur değil midir onu ben bilemem. Bunlar sadece Twitch'de dönen olaylar. wtcn'la beraber Valorant yayını yapmışlar dı bu doğru fakat araları iyi olmasa bile maç sonunda ve başında güzelce sohbet ederek birbirlerini tebrik ettiler. Hırslı olması gayet iyi bir şey. Hırs her platform da ve her kişi de var. Kıskanç olduğunu düşünmüyorum. Dışarı dan bakan birisi olarak diyorum bunu. Küfür ettiği de doğru. Zaten küfür den rahatsız olan birinin Jahrein veya wtcn'ın kanalına girmesi o kişinin tercihi. Zaten bu kişiler küfür ettiği için Twitch'in anasayfasına çıkmıyorlar.

@69Lynch
Kimse hayrına 80 bin TL çekiliş yapmaz.
Ürünlerin %80'i sponsorlardan.
Adam 3.000 abone kazandı 3 dolardan çarpsan 9000 dolar ediyor onuda 6 ile çarpsak 54.000 TL ediyor.
Çekiliş yaptı diye samimi olmuyor.
Tamam yapıyo mu yapıyo Enes batur şuan en çok para kazanan kişilerden onun da sponsoru var o yapıyor mu peki ?

@69Lynch
İster yapsın ister yapmasın. Çekiliş yapan biri benim gözümde değer kazanmaz.
Çekilişe sevinenler sadece bir şey kazananlar. Ben de katıldım bir şey çıkmadı.
Her şey çekiliş değil üstelik. Samimiyet ayrı, paylaşımcılık ayrı.
Madem sizin için öyle Gleam üzerinden çekiliş yaparken abonelere +100 puan veriyor. Sen yaptığın işlemler ile 6 puan alırken.
Çıkan şeylerin çoğu abonelere çıktı zaten. Bu adam para için yapmasaydı abonelere daha az puan verirdi.

Jahrein'in nesi var? Bence en samimilerden. Pek fazla sacma hareketini de görmedim. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir daha düşün istersen :D

Jahrein'i eskiden severdim ama artık çok sevmiyorum maalesef.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı