En İyi Video Montajlama Programı

Blecade

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar videoları 1080p 60FPS hızlı bir şekilde editleyip renderlayabileceğim bir program arıyorum. Sony Vegas ve Premier'i denedim. Fakat ikisi de çok yavaş yapıyor. Daha basit arayüzlü ( bu olmasa da olur) ve çok hızlı bir şekilde bu işlemi yapan bir program arıyorum.

Cevap veren herkese teşekkürler.

Premiere bu konudaki en hızlı yazılımlardan birisi zira donanımın gücünü büyük oranda kullanabiliyor. Ha daha basit bir yazılım arıyorsan Camtasia'ya bakabilirsin. Onun da şöyle bir sorunu var ki uzun zamandır güncellenmiyor.

AfterEffect ve Vegas pro'dur en iyileri.
Render, vs. yavaş işleyişinin nedeni PC'nizdir...
Hocam bu PC' de render nası yavaş oluyo anlamıyorum :D
Premiere bu konudaki en hızlı yazılımlardan birisi zira donanımın gücünü büyük oranda kullanabiliyor. Ha daha basit bir yazılım arıyorsan Camtasia'ya bakabilirsin. Onun da şöyle bir sorunu var ki uzun zamandır güncellenmiyor.
Pramie yine biraz daha iyiydi fakat kullanması çok zordu.

Sistemin render performansını etkiliyor dolayısıyla yavaş oluyor başka programlar için ortalama aynı sonuçlar çıkacaktır diye düşünüyorum.

After Effects ve Sony Vegas Pro en iyilerindendir.
Alternatif olarak Live Movie Maker, Camtasia Studio olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı